Dobra wiadomość dla nich jest taka, że teraz suszone pomidory OLE! pojawiły się także w nowej odsłonie
– z dodatkiem aromatycznych ziół i pestek dyni.

Nowa kompozycja smakowa tego przeboju marki OLE! jest wprost stworzona do sałatek i przystawek, ponieważ smakowite pestki dyni świetnie będą się prezentować w tego typu daniach oraz dodadzą im oryginalności. Poza tym, nie tylko smakują one i wyglądają znakomicie, ale też zawierają wartości odżywcze, dla których warto spożywać ich jak najwięcej – na przykład w duecie z suszonymi pomidorami! To nietypowe połączenie z pewnością zdobędzie podniebienia wielu poszukiwaczy włoskich smaków.

Suszone pomidory, niezależnie od dodatków, można łączyć z wieloma smakami więc pole do popisu dla naszej kulinarnej wyobraźni jest naprawdę duże. Suszone pomidory to nieodłączny element kuchni południowej Europy więc będą pasować najlepiej do lekkich dań mięsnych i wegetariańskich, zapiekanek, makaronów, pizzy, tartaletek, bagietek i kanapek. Ich głęboki, kuszący aromat sprawia,
że wprost nie można im się oprzeć! Jeden słoik suszonych pomidorów to sto pomysłów na gotowanie
i przygotowywanie posiłków wspólnie z rodziną i przyjaciółmi. Dlatego warto potraktować ten włoski dodatek jak coś wyjątkowego – smak słońca, który ubarwi i wzbogaci zimowe dni, pretekst do wspólnego cieszenia się spędzania czasu z najbliższymi. Zaskocz ich nowym, wyjątkowym smakiem, którego nie zapomną.

Suszone pomidory z pestkami dyni w oleju z ziołami OLE!

Pojemność: 305 ml

Cena: ok 10 złotych

www.wole-ole.pl