Rozsmakujesz się w nigiri z toppingiem z dużej krewetki, a także futomakach i california roll w urozmaiconych wariacjach – z łososiem wędzonym, pastą z łososia pieczonego czy paluszkiem krabowym. Każda rolka to połączenie wyśmienitych składników z chrupiącymi warzywami – jest po prostu pysznie!

Nigiri z dużą krewetką, a także futomaki, california roll i hosomaki w najróżniejszych wariantach – to zestaw Sushi4You Masato, w którym znajdziesz aż 13 kawałków sushi. Wybierz swoją ulubioną rolkę – może to futomaki z łososiem wędzonym, a może z paluszkiem krabowym. Nie zostawisz żadnego california roll – to pyszne krążki z pastą z łososia pieczonego, oraz hosomaka, które wypełnione zostały smacznymi warzywami marynowanymi – marchwią i rzodkwią. Oczywiście warzywa są też w każdej innej rolce, jak i inne dodatki, dzięki którym sushi zyskuje jeszcze lepszy smak!

Sushi4You Masato to zdobywca prestiżowego tytułu Dobra Marka 2017 roku, przyznawanego najlepszym jakościowo produktom dostępnym w polskich sklepach. Zestaw w sklepie kosztuje ok. 14 zł.

Źródło: www.sushi4you.pl