Prawdziwe Beach waves nie powinny być precyzyjnie dopracowane, wręcz przeciwnie – najbardziej efektowna surferska fryzura to ta sprawiająca wrażenie chaotycznej i stworzonej przez przypadek. Jak uzyskać taki efekt? Dzięki nowości od marki Natulique to nic trudnego.

Inspirowany Morzem Północnym Beach Wave Ocean Spray z certyfikowaną organiczną trawą morską, aloesem i naturalną solą morską pozwala uzyskać pełne, elastyczne fale z wyraźną strukturą i zwiększoną objętością. Sól morska, pozyskiwana z bogatych w minerały głębin morskich, zawiera mieszankę magnezu, potasu, chlorku wapnia i bromków, co pomaga zrewitalizować włosy oraz uregulować poziom ich nawilżenia. Świetnie sprawdzi się na wszystkich typach włosów oraz przy stylizacji, nadając objętość oraz stwarzając wspaniały efekt plażowych fal.

Jak zrobić wakacyjny look? Włosy należy spryskać sprayem i pozostawić do wyschnięcia, a dla podtrzymania efektu zaaplikować produkt na suche włosy. Można również pryskać mokre włosy, zwinąć je i podpiąć klipsami i pozostawić do wyschnięcia. Plażowe fale możemy uzyskać również spryskując mokre włosy, wyciągając je na szczotkę, a następne przy pomocy prostownicy wykonujemy mniejsze lub większe fale.

Używając produktu do podkreślenia surferskiej stylizacji możemy czuć się  bezpiecznie, że włosy nie zniszczą się, a nawet dodatkowo się zregenerują.

Z taką fryzurą każde wakacje będą udane!

Produkt jest dostępny na w sklepie internetowym www.organicsbeauty.pl