„SUPERPRODUKT ŚWIATA KOBIETY” to ogólnopolski plebiscyt organizowany od 2007 roku przez lidera wśród magazynów poradnikowych, którego celem jest wybór najlepszych, wartych polecenia #trendy produktów, wyróżniających wysoką jakością i innowacyjnością. Tytuł „SUPERPRODUKT” przyznawany jest przez znanych i cenionych ekspertów, na czele z redaktor naczelną miesięcznika „Świata Kobiety” – Ewą Kustroń- Zaniewską. W tegorocznej, 14- tej już edycji prestiżowego konkursu, w gronie jury znalazły się m.in. dziennikarki – Katarzyna Dowbor i Marta Manowska, aktorki: Grażyna Wolszczak i Małgorzata Ostrowska- Królikowska, a także autorka bloga kulinarnego Poezja Smaku – Natalia Ruszkowska-Tabor.

W tym roku, spośród wielu nowości produktowych zgłoszonych do konkursu, największe uznanie jury zdobyły najwyższej klasy Daktyle Deglet Nour firmy HELIO. Super #healthy przekąska z linii bez konserwantów HELIO Natura otrzymała prestiżową statuetkę SUPEPRRODUKTU ŚWIATA KOBIETY 2020! To już kolejna nagroda dla marki HELIO, której bakalie okazały się bezkonkurencyjne w kategorii „Żywność – produkty dietetyczne”. W 2019 roku, SUPERPRODUKTEM została bowiem inna, równie egzotyczna i unikalna #fit przekąska – Jackfruit suszony HELIO Natura.

Dlaczego Deglet Nour? Bo w porównaniu do zwykłych daktyli, są bardziej mięsiste, a dzięki wyjątkowej strukturze – Daktyle HELIO Natura stanowią doskonałą, naturalnie smaczną przekąskę, ale też idealnie sprawdzają się jako baza zdrowych potraw w codziennej kuchni, m.in. wegetariańskiej. Daktyle Deglet Nour HELIO Natura nie zawierają konserwantów, wyróżniają się niską zawartością sodu i są świetnym zamiennikiem cukru – zarówno w diecie dorosłych, jak i dzieci.

Nagrodzone daktyle suszone HELIO Natura to #trendy #healthy SUPERPRODUKT, który koniecznie trzeba spróbować, by naturalnie zadbać o zdrowie, ale też… by móc przenieść się, choć na chwilę, do tropikalnych krajów i poczuć smak wakacji za którymi tak bardzo tęsknimy w pandemii.