Wielofunkcyjność SAMARITÉ Supreme Balm docenimy zwłaszcza latem, gdy podróże zachęcają do starannego pakowania swojego bagażu aby ważył jak najmniej. Umożliwiający aż 33 zastosowania unikalny balsam pomoże nam w każdej sytuacji m.in.: Ultranawilżając nasze ciało, regenerują skórę pomagając pielęgnować dłonie oraz stopy, zapewniając efekt ponętnych ust, zastępując krem pod oczy, zwiększając efekt glow po zastosowaniu rozświetlacza, a także produkt do demakijażu, pomagając nawilżyć suche końcówki włosów, dyscyplinując brwi, a nawet zastępując preparat typu S.O.S po opalaniu jednocześnie utrwalając naszą opaleniznę czy pomagając nam uporać się z… świądem po ugryzieniu komara!

Jego wyjątkowe działanie to efekt zastosowania kompozycji opartej w 99% na składnikach naturalnych przy jednoczesnej ultraskoncentrowanej i ultrawydajnej formule pozbawionej wody, która sprawia, że aplikacja kosmetyku wymaga użycia minimalnej jego ilości. Dzięki temu produkt starcza nam na wyjątkowo długo. Co więcej to właśnie dzięki niej Balsam nie tylko niezwykle szybko się wchłania i przepięknie pachnie, dzięki czemu jest niezwykle przyjemny w stosowaniu, ale dodatkowo nie obciąża naszej skóry co wyjątkowo cieszy w trakcie upałów. Produkt w swoim składzie wykazuje 0% kontrowersyjnych składników takich jak parafina, oleje czy sztuczne zapachy. Jest idealny dla całej rodziny w tym dla kobiet w ciąży i matek karmiących.

Skąd na naszym rynku pojawiła się ta wyjątkowa propozycja? Receptura SAMARITÉ od wieków przekazywana była z pokolenia na pokolenie, a przez twórców marki została dostosowana do wymagań współczesnego świata. Zawiera bogactwo najpotężniejszych naturalnych składników aktywnych połączonych z biotechnologicznie zaawansowanymi substancjami najnowszej generacji. Pierwszy raz, tak skuteczne, zaawansowane technologicznie formuły, dostępne są w naturalnym wydaniu. SAMARITÉ na zawsze zmieni nasze postrzeganie pielęgnacji.

SAMARITÉ Supreme Balm sugerowana cena: 89,99 zł

Więcej informacji oraz e-sklep na www.samarite.eu