Błękitne niebo, lazurowe morze i ciepłe promienie słońca… Do lata jeszcze chwila, ale najnowsza kolekcja marki byCabo już teraz przenosi nas na gorące, włoskie wybrzeże. Casual, swoboda i gorący temperament to z pewnością jej znaki rozpoznawcze!

W nowych, wiosenno-letnich propozycjach od byCabo dominują przede wszystkim subtelne i ciepłe kolory. Klasyczna biel, blady róż, pastelowy beż oraz delikatne kwiatowe printy, idealnie wpisują się w paletę barw, przywodzących na myśl wakacje. Całość uzupełniona została o kilka zdecydowanych, czarnych modeli, dodających pazura dominującym łagodnym tonom. Pełne zmysłowych i kobiecych sylwetek lato, już puka do naszych drzwi!

Długie, zwiewne sukienki, odkryte ramiona, wyeksponowany dekolt, falbany, romantyczne rozcięcia i delikatne, koronkowe obszycia. Nowy sezon od byCabo to połączenie charakterystycznych dla marki elementów z nowymi rozwiązaniami, tworzącymi wspólnie pełne uroku, lekkie stylizacje. Aktywny dzień w mieście, wieczór ze znajomymi, weekendowy spacer, a może ślub na plaży? Kolekcja od byCabo sprawdzi się nawet w zadaniach specjalnych!