Wszystko, co dobre szybko się kończy, ale powrót z wakacji nie musi być smutny. Najlepszym rozwiązaniem na chandrę są oczywiście zakupy. Nowa sukienka, buty a może torebka. Wrzesień to zdecydowanie miesiąc powiększania garderoby. W końcu jesień powoli wkrada się w nowe stylizacje. Co wybrać? Zobaczcie nasze propozycje! 

Delikatna sukienka w jednym z najmodniejszych kolorów nadchodzącego sezonu w połączeniu z klasyczną czernią to idealne połączenie na codzień. Botki z odkrytymi palcami , duża torba, w której zmieścisz wszystkie potrzebne gadżety i modny dodatek. Całość w jesiennym, francuskim stylu.

 

Wszystkie odcienie czerwieni w tym bordo to zdecydowanie idealny wybór na nieco chłodniejsze dni. Kolor ten świetnie komponuje się z czernią, która jest podstawą dress code’u, więc śmiało możesz wprowadzić go do swojej szafy.

Butelkowa zieleń to nasz ulubieniec w nadchodzącym sezonie. Świetnie prezentuje się ze złotem i oczywiście czernią, która nigdy nie wychodzi z mody i pasuje na każdą okazję. Nie bój się również łączyć klasyki ze stylem retro. To hit na światowych wybiegach. Przemyć go, więc również do swojej szafy. Więcej na www.laredoute.pl