Dzień Kobiet to Święto, podczas którego my, kobiety chcemy czuć się piękne, doceniane, i kochane, ale też lubimy wyglądać wyjątkowo, dlatego wybieramy kobiece i eleganckie stylizacje. W czym będziemy wyglądały świetnie? Zobaczcie nasze propozycje.

Połączenie bieli i czerni sprawdza się w każdej, sytuacji i nie ma co ukrywać, że jest jednym z ulubionych, które my kobiety wybieramy najcześciej. Żeby jednak podkreślić wiosenne tendencje i nadać trochę świeżości całej stylizacji popronujemy kolorowe dodatki. Czasami wystarczy tylko jeden akcent kolorystyczny i gotowe.

Jeśli nie lubisz drastycznych zmian i szybkiej zmiany garderoby z zimowej na wiosenną, proponujemy Ci miks. Lekkie, zwiewne materiały w zestawieniu z cięższymi dodatkami stworzą modny i wygodny look, a Ty nie będziesz czuła, że coś Ci umyka.

Na koniec odrobina szaleństwa, czyli wiosna w pełni. Kombinezon we wzory i pastele sprawią, że poczujesz się lekko, delikatnie i bardzo kobieco. Wiosenny total look zdecydowanie poprawi nam nastrój, więc nie ma na co czekać. Czas na zmiany Drogie Panie. Więcej inspiracji na www.laredoute.pl