Wszystko, co dobre szybko się kończy, a o tym, że wakacje niedługo się skończą świadczą nie tylko krótsze dnia, ale też coraz chłodniejsze wieczory. Kto jednak nie lubi posiedzieć sobie wieczorem na balkonie, plaży czy w ogródku? W końcu niedługo będziemy musieli o tym zapomnieć na ładnych kilka miesięcy. Zanim jednak schowamy letnie ubrania a wyciągniemy kozaki i płaszcze cieszmy się nieco chłodniejszymi, ale nadal fajnymi wieczorami. Zainspirowani pogodą przygotowaliśmy kilka stylizacji, które sprawdzą się w chłodne, miejskie wieczory. 

Delikatna spódnica w stylu retro w jednym z najmodniejszych kolorów sezonu w połączeniu z khaki i wełnianym swetrem to propozycja dla osób, które lubią jesienny, francuski styl., ale nadal w letniej odsłonie.

Zachód lub wschód słońca to idealny pretekst, do tego, aby wyjść z hotelu i spędzić trochę czasu na świeżym powietrzu. My zdecydowanie preferujemy aktywny tryb życia, więc pakujemy ulubiony plecak, bierzemy ze sobą przydatne gadżety i koniecznie wygodną bluzę, która przyda się po całym dniu wędrówek.

 

Na koniec coś dla zabieganych. Połączenie klasyki ze stylem retro. To hit na światowych wybiegach, więc śmiało przemyć go również do swojej szafy. Więcej na www.laredoute.pl