Studio Dobrych Rozwiązań to cykl spotkań, odbywający się przez cały rok w wielu miastach Polski, który adresowany jest do architektów i projektantów wnętrz. SDR organizowane jest przez branżowe magazyny „Łazienka” oraz „Świat Łazienek i Kuchni”. Każda edycja jest szansą na poszerzenie swojej wiedzy, nawiązanie kontaktów biznesowych i rozmowę z uznanymi i cenionymi projektantami.

– Podczas prezentacji opowiemy o nowościach i trendach w branży. Zaproponujemy przydatne produkty oraz rozwiązania, które ułatwiają codzienną pracę architektów – zapowiada Piotr Stępniak z Ceramiki Paradyż.

Przedstawiciele Ceramiki Paradyż poprowadzą prezentację „Struktura dzielona na 6. Raport trendów 2017/2018”, podczas której opowiedzą o premierowych kolekcjach ceramicznych płytek ściennych Elia, Daikiri, Pandora, Margarita i Tequila. Ponadto zaprezentują nagrodzoną międzynarodowym symbolem doskonałości projektowej „IF Design Award” kolekcję Elanda/Elando.

Gościem specjalnym spotkania będzie architekt Zbigniew Maćków, właściciel Pracowni Projektowej Maćków. Jego portfolio wypełnione jest takimi projektami jak: Wydział Prawa UWR, Zintegrowany Węzeł Przesiadkowy, czy zespoły biurowe Silver Tower Center, Green Day i Green Towers.

Wydarzenie rozpocznie się o godz. 9.30 w sali konferencyjnej hotelu Sofitel Wrocław Old Town ul. Św. Mikołaja 67 we Wrocławiu. Udział jest bezpłatny, należy się jednak zarejestrować na stronie: http://www.sdr2017.pl/2016/pl/rejestracja/73/.