Organizowany przez magazyny „Świat Łazienek i Kuchni” i „Łazienka” cykl spotkań jest okazją dla architektów i projektantów do zapoznania się z najnowszymi trendami związanymi z aranżacją przestrzeni kuchni i łazienki. Wykłady autorytetów takich jak prof. dr hab. arch. Ewa Kuryłowicz, generalnego projektanta i wiceprezesa w autorskiej pracowni architektury Kuryłowicz & Associates, dają możliwość podniesienia swoich kwalifikacji zawodowych. Dzięki obecności wiodących producentów i prezentacji ich produktów uczestnicy dowiedzą się, jak aktualne trendy odzwierciedlają się w produktach finalnych.

Eksperci Ceramiki Paradyż poprowadzą wykład „Struktura dzielona na 6. Raport trendów 2017/2018”. Opowiedzą między innymi o najnowszych kolekcjach ceramicznych płytek ściennych Elia, Daikiri, Pandora, Margarita i Tequila. Zaprezentują również nagrodzoną międzynarodowym symbolem doskonałości projektowej „IF Design Award” kolekcję Elanda/Elando. – Atrakcyjność produktu, zwłaszcza z punktu widzenia projektanta nie kończy się na jego wzornictwie. Niezwykle ważne są również parametry i jakość, które pozwolą architektowi ze spokojem podpisać się pod każdym zrealizowanym projektem. To część filozofii marki Paradyż, którą chcemy przybliżyć – mówi Katarzyna Pardiak-Borowska z Ceramiki Paradyż.

Spotkanie rozpocznie się o godzinie 9.30. na Stadionie Miejskim w Białymstoku, ul. Słoneczna 1, Strefa Mieszana, poziom 0. Rejestracji można dokonać za pośrednictwem strony http://www.sdr2017.pl/2016/pl/rejestracja/73/. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.