Z myślą o użytkownikach i projektantach wnętrz, dla których swoboda aranżacji łazienki jest niezwykle istotna, firma TECE wprowadziła do oferty nowość. Moduł wolnostojący TECEprofil zrywa ze stereotypem, według którego stelaż podtynkowy powinien być montowany do ściany.

Inny niż wszystkie

Stelaż wolnostojący do WC TECEprofil to kompletnie zmontowana jednostka składająca się z samonośnej konstrukcji oraz spłuczki podtynkowej. To, co go wyróżnia, to sposób montażu, który nie wymaga wsporników ściennych. Stelaż mocowany jest bowiem bezpośrednio do posadzki i umożliwia swobodę aranżacji przestrzeni sanitarnej. Dzięki niemu, po doprowadzeniu instalacji kanalizacyjnej, miskę WC możemy zainstalować w dowolnym miejscu i wydzielić tym samym poszczególne strefy łazienki.

Gwarancja szczelności

Uruchamiana z przodu i odporna na uderzenia spłuczka podtynkowa jest zmontowana fabrycznie i zaplombowana, co stanowi gwarancję jej czystość, kompletność i sprawnego funkcjonowania. Rozwiązania zastosowane w stelażu wolnostojącym TECEprofil dają także kilka możliwości regulacji ustawień ilości spłukiwanej wody, co w perspektywie długofalowej przekłada się na mniejsze jej zużycie i niższe rachunki. Spłuczka o pojemności 10 l, ustawiona fabrycznie na 6 litra spłukiwanej wody, umożliwia bowiem redukcję na 4,5/7,5/9 l. Na uwagę zasługuje także cichy hydrauliczny zawór napełniający.

Spłuczka jest kompatybilna ze wszystkim przyciskami TECE, co daje nieograniczone możliwości wyboru i dopasowania do aranżacji łazienki – zarówno w zakresie koloru, jak i materiału wykonania płytki.

Na wyposażeniu stelaża jest także kolano odpływowe – DN 90 oraz redukcja mimośrodowa DN 90/100 z możliwością montażu poziomego.

Wymiary stelaża: wys. 1120 mm x szer. 500 mm x gł. 210 mm

Cena netto: 1 122,00 zł