Smukła, zgrabna forma i minimalistyczny styl to cechy, dzięki którym natrysk przesuwny IRIS od Armatury Kraków sprawdzi się w futurystycznych wnętrzach, nawet tych ze strefą prysznicową o ograniczonej powierzchni.

Wykonany z mosiądzu i tworzywa ABS, chromowany natrysk, którego forma przywołuje na myśl strzeliste kwiaty irysa, charakteryzuje się subtelnym i zarazem oryginalnym designem, dzięki któremu zgrabna, walcowata głowica uzupełnia łazienkowe wnętrza utrzymane w nowoczesnym, industrialnym stylu. Smukły kształt sprawia, że model ten nadaje się do niewielkich przestrzeni łazienkowych, na przykład w kawalerkach i nisko-metrażowych apartamentach urządzanych na potrzeby wielbicieli nowoczesnego, geometrycznego wzornictwa.

Przeznaczony do montażu ściennego z baterią natryskową model wyposażony jest w wygodny, metalowy wąż o długości 140 cm oraz ułatwiający utrzymanie czystości i wydłużający żywotność wyposażenia system easy clean, który minimalizuje osadzanie wapiennych nalotów.

Koszt wykonanego zgodnie z normą PN-EN 1112/PN-EN 1113, posiadającego atest higieniczny i deklarację zgodności natrysku wynosi 290 zł. Model objęty jest 2-letnią gwarancją producenta.