Polacy cenią sobie czas spędzony w gronie najbliższych i chcą mieć takich chwil jeszcze więcej. Niestety, tempo naszego życia rośnie i coraz trudniej wyłączyć się z biegu nawet na ten codzienny rytuał, jakim może być wspólny posiłek. Coca-Cola zachęca do celebracji tych ważnych momentów i do korzystania ze spotkań przy stole. Dlatego też już po raz kolejny marka realizuje wyjątkową inicjatywę! Specjalne zespoły Coca-Cola zachęcają osobiście mieszkańców Trójmiasta, Bydgoszczy, Torunia, Krakowa i Łodzido celebrowania wspólnych posiłków.

Razem smakuje lepiej” to hasło, które towarzyszy marce Coca-Cola od lat. Kryje się pod nim niezwykle proste, ale ważne przesłanie: niezależnie od kurczącego się czasu, dzielących nas różnic czy poglądów – warto być razem, a wspólny posiłek to jedna z najlepszych do tego okazji.

Marka Coca-Cola wierzy, że czasami wystarczy impuls, czy spontaniczna decyzja, aby ugotować coś prostego i usiąść razem do stołu. Urok spędzonych razem chwil tkwi w ich prostocie. Nie dziwi więc, że marka od lat propagując swoją kampanię, odwiedza największe miasta w Polsce i wręczając swój produkt, zaprasza Polaków do wspólnego stołu.

Do rąk mieszkańców miast trafią butelki Coca-Cola o pojemności 850 ml ze specjalną etykietą informującą o najnowszej promocji, której szczegóły można poznać na stronie: www.razemsmakujelepiej.pl.

Zespoły Coca-Cola będą podróżować po mieście czerwonymi samochodami oznaczonymi marką Coca-Cola, a promotorzy, którzy zapukają do mieszkań, będą mieć specjalne identyfikatory oraz odzież w kolorze ikonicznej czerwieni. Każdy budynek, który odwiedzą będzie oznaczony plakatem na dzień, dwa przed planowaną datą odwiedzin (po wizycie plakat zostanie usunięty).

Wizyty promotorów marki można spodziewać się od poniedziałku do piątku w godzinach 16:30 – 20:30 oraz w sobotę i niedzielę w godzinach: 12:00 – 20:00.

Akcja Coca-Cola potrwa do lipca i będzie mieć miejsce w 5 największych miastach w Polsce: Kraków, Trójmiasto, Bydgoszcz, Łódź, Toruń.

W ramach działań pracować będzie 7 zespołów 7-osobowych.