Nie da się ukryć, że jesienią ciężko wstaje się z łóżka. Zimne poranki nie zachęcają do wyjścia spod ciepłej kołdry, a jesienna słota nie sprzyja energicznym porankom. Warto więc od pierwszych godzin zadbać o dobre sampoczucie i pozwolić sobie na małe chwile przyjemności, które staną się naturalną motywacją do pozytywnej pobudki. A nic nie wprawi nas w dobry nastrój tak, jak pyszne śniadanie. Jeśli zadbamy również o to, by było ono odpowiednio zbilansowane – możemy być pewni, że nie zabraknie nam również energii przez wiele kolejnych godzin.

 

Czym jest zbilansowane śniadanie?

To odpowiednio skomponowany zestaw produktów, które dostarczą organizmowi wszystkich niezbędnych wartości odżywczych. Wystarczy, że połączysz wielozbożowe ciastka belVita (źródło węglowodanów i błonnika) z produktem mlecznym (białko i wapń), ulubionym owocem (minerały i witaminy) oraz ciepłym napojem – i w pełni zbilansowane śniadanie mamy gotowe. Teraz wystarczy tylko ulubiona, energetyczna muzyka, ciepły szalik, a jesienne dni przestaną być straszne J

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dlaczego belVita?

 

  • Bo jej receptura jest wyjątkowa: produkt zawiera pełne ziarno przynajmniej 5 rodzajów zbóż. Jest źródłem witamin, składników mineralnych i błonnika.
  • Bo jest smaczna: belVita jest dostępna w wielu pysznych smakach,

między innymi: Musli z Owocami, Zboża z Mlekiem, Kakaowe, Orzechy + Czekolada lub Owoce Leśne, Pyszne Nadzienie z Jogurtem Naturalnym

  • Ciastka belVita to propozycja zbilansowanego śniadania: wraz z porcją owoców, niskotłuszczowym produktem mlecznym oraz ciepłym napojem pozwolą dobrze zacząć dzień.
  • Bo to energia na cały poranek*

 

 

*Ciastka śniadaniowe belVita mają wysoką zawartość skrobi, która jest wolno uwalnianym węglowodanem. Spożycie produktów o wysokiej zawartości skrobi wolno trawionej (SDS) podnosi stężenie glukozy we krwi po posiłku w mniejszym stopniu niż spożycie produktów o niskiej zawartości SDS.

 

 

Ciastka zbożowe belVita  Orzechy + miód

 

Zawierają 69% zbóż, w tym 22% pełnego ziarna. 4 ciastka pokrywają 15% referencyjnych wartości spożycia dla witaminy E, B1, magnezu oraz żelaza.

 

 

Cena: ok. 6,99 zł netto

 

 

 

* * *

 

O Mondelez w Polsce

Mondelez Polska sp. z o.o. jest wiodącą firmą branży spożywczej w Polsce, od 24 lat obecną na naszym rynku. Bogata oferta firmy obejmuje znane marki kategorii przekąsek, takie jak: czekolady: Milka i Alpen Gold, wafelki Prince Polo, batony 3BIT, ciastka: Milka, OREO, belVita, Petitki, Lubisie, Delicje, San, Łakotki oraz cukierki Halls. Mondelez Polska jest częścią rodziny firm Mondelēz International, Inc. Pod zmienioną nazwą funkcjonuje w Polsce od 29 kwietnia 2013 r. Zatrudnia blisko 3300 pracowników i jest liderem na rynku czekolady i ciastek markowych w Polsce. Więcej informacji o firmie: www.enjoymdlz.pl oraz na http://eu.mondelezinternational.com/

 

O Mondelēz International

Mondelēz International, Inc. (NASDAQ: MDLZ) jest globalnym potentatem branży przekąsek, którego dochód netto w 2015 roku wyniósł około 30 miliardów $. Mondelēz International, dający pyszne chwile radości w 165 krajach, jest liderem produkcji ciastek, czekolad, gum do żucia, cukierków i napojów rozpuszczalnych, a także właścicielem wartych miliardy dolarów marek, takich jak ciastka Oreo, LU i Nabisco, czekolad Cadbury, Cadbury Dairy Milk i Milka oraz gumy Trident. Mondelēz International jest notowany w indeksach giełdowych Standard and Poor’s 500, NASDAQ 100 oraz Dow Jones Sustainability Index. Odwiedź nas na stronie www.mondelezinternational.com lub śledź nas na Twittererze www.twitter.com/MDLZ.