Smart Soft Solutions to firma, oferująca innowacyjne rozwiązania technologiczne, które wspomagają zarządzanie i obsługę procesów biznesowych, m.in. aplikacje internetowe, systemy CMS, serwisy i portale internetowe czy aplikacje mobilne. Spółka wprowadza również innowacje dla branży agri-tech. Flagowym produktem firmy jest Thermoeye – autorski system wczesnego wykrywania chorób u zwierząt.

 

Po dobrym przyjęciu na polskim rynku, zespół postanowił rozszerzyć działania i wdrożyć swoje rozwiązania również na rynkach globalnych. Niewątpliwie świetną okazją do tego będzie udział w trzech dużych imprezach w Dubaju, Bukareszcie i Hanowerze.

 

W dniach 15-18 października, zespół Smart Soft Solution zaprezentuje swoją ofertę na GITEX 2018. Odbywające się w Dubaju targi, to jedno z największych wydarzeń technologicznych na Bliskim Wschodzie. Co roku skupia licznych odwiedzających z całego świata, którzy szukają innowacyjnych rozwiązań i technologii. Podczas tegorocznej edycji pojawi się około 500 wystawców, inwestorów oraz przedstawicieli działów marketingu ze wszystkich kontynentów. Zespół Smart Soft Solutions wystawi swoją ofertę na stoisku E15.

 

Kolejnym krokiem w międzynarodowej ekspansji  będzie udział w  Indagra 2018 – międzynarodowych targach produktów i urządzeń dla rolnictwa, ogrodnictwa i hodowli zwierząt. To największa i najważniejsza impreza rolnicza w Rumunii, która pozwoli na nawiązanie kontaktów z licznymi uczestnikami imprezy związanymi z tym rynkiem.

 

W ramach zagranicznej ekspansji, firma zaprezentuje się również na EuroTier 2018. W tym roku, w Niemczech pojawi się 1,5 tysiąca zwiedzających, którzy będą mieli okazję zapoznać się z  produktami oraz innowacyjnymi rozwiązaniami technologicznymi w hodowli bydła, trzody chlewnej i drobiu. W dniach 13-16 listopada, zespół Smart Soft Solutions będzie przedstawiał swoje rozwiązanie dla hodowców bydła – Thermoeye – przez licznymi odwiedzającymi ze wszystkich kontynentów.

 

Każda z imprez to okazja na pokazanie oferty firmy licznym światowym wystawcom, zwiedzającym, ekspertom oraz inwestorom. To także możliwość poznania nowych rozwiązań, zagranicznych rynków oraz udział w networkingu.

 

Od lat obserwujemy duże zapotrzebowanie na rozwiązania, które proponujemy, nie tylko w Polsce, ale na całym świecie.  Dlatego też, mamy nadzieję, że udział w tych wydarzeniach będzie szansą na wdrożenie naszych innowacji za granicą oraz nawiązanie licznych kontaktów z przedstawicielami tamtejszych rynków – mówi Łukasz Adamek, ECO Smart Soft Solutions.

 

Zarówno na Indagra 2018, jak i EuroTier w Hanowerze, współwystawcą będzie firma  Wesstron – lider w produkcji wyposażenia do budynków inwentarskich w Polsce i Europie Wschodniej.