Przez żołądek do serca – tak głosi słynna prawda, która przekazywana jest z pokolenia na pokolenie. Ta sentencja z pewnością wielokrotnie była wstępem do wielu pięknych historii miłosnych. Idąc tym tropem, warto zaskoczyć swoją drugą połówkę walentynkowym prezentem, który pobudzi jej wszystkie zmysły. Dodatkowo pozwoli wspólnie poznać nowe smaki i aromaty. Takim idealnym podarunkiem będzie najnowszy zestaw Super Smaki od Super Prezentów. W secie obdarowana osoba ma do wyboru blisko 50 różnych możliwości! Od cieszących się ogromną popularnością degustacji win w warszawskiej winiarni Odkupienie Win, przez degustacje whisky w Krakowskiej Szkole Barmanów, pyszne steki w Steak House Evil, aż po kolację Dla Dwojga z Szefem w Drukarni. Natomiast Ci, którzy chcą poznawać smaki świata, mogą wybrać warsztaty w Instytucie Sztuki Kulinarnej. Możliwości jest tak wiele, że już sam proces wyboru dostarczy wielu emocji. Wielbiciele każdej kuchni z pewnością znajdą tu coś dla siebie.

– W zestawie Super Smaki osoba obdarowana będzie miała do wyboru tak wiele opcji, że na pewno znajdzie tę wymarzoną przez siebie. Każda restauracja i miejsce, które oferujemy, to oddzielna historia, kulinarna przygoda i cudowne doświadczenie. Przecież wszyscy kochamy wyśmienite jedzenie! Dodatkowo taki prezent oprócz kulinarnych przeżyć oferuje coś więcej – wspólnie spędzony czas z osobą bliską naszemu sercu. Czyli coś, czego tak bardzo w tych czasach nam brakuje, a jest tak naprawdę najcenniejsze. Dlatego zamiast kolejnego niepotrzebnego pluszaka czy wyświechtanej bombonierki, podarujmy ukochanej osobie voucher do restauracji. Taki prezent oferuje dużą swobodę wyboru. Nie musimy wiedzieć, jakie smaki preferuje osoba, której chcemy wręczyć prezent. W zestawie znajduje się wiele opcji do wyboru, m.in. kuchnia europejska, fusion czy indyjska. Możemy także wybrać wspomniane degustacje najlepszych alkoholi bądź warsztaty – mówi Agnieszka Wrońska, marketing manager firmy Super Prezenty.

Wśród restauracji znajdujących się w najnowszym zestawie Super Smaki znajdują się lokale z całej Polski oferujące różnorodną kuchnię, m.in. Evil Steak House, Odkupienie Win, Giovanni Rubino, Waniliowa, Different, Moodro i wiele, wiele innych. Podarunek w postaci tak „smakowitego” zestawu to pewność, że trafimy w gust obdarowanej osoby. Jego wykorzystanie pozostanie pamiątką mile spędzonego czasu oraz możliwością poznania nowych smaków i przeżyć. Warto odkryć pyszne pomysły na prezenty dla swoich najbliższych i podarować zestaw Super Smaki.