Silna tradycja kulinarna krajów Bliskiego Wschodu przekształciła tę dziedzinę w prawdziwą sztukę. Każdy posiłek jest celebrowany, a podstawę dania stanowią zdrowe i starannie przygotowane produkty spożywcze najwyższej jakości. Mieszkańcy stolicy mają teraz szansę na poszerzenie kulinarnych horyzontów o całą gamę smaków Orientu. Sklep Harbi Meat poszerza swą ofertę o szeroki wybór tradycyjnie przyprawionych mięs.
Eksperymenty w kuchni są modne
Badanie przeprowadzone w 2016 r. przez agencję SW Research dowodzi, że Polacy nie obawiają się nowości w kuchni. Niestety, nierzadko rynkowy deficyt oryginalnych produktów spożywczych powstrzymuje odważnych kucharzy przed eksperymentami. Na szczęście rutynę w codziennym menu można przełamać poprzez odrobinę odwagi i odpowiednie zaopatrzenie. Specjalizujący się w najwyższej jakości produktach mięsnych sklep Harbi Meat umożliwia smakoszom odbycie kulinarnej podróży bez konieczności opuszczania stolicy. Produkty przyprawiane są na miejscu według bliskowschodniej tradycji, a aromat unikalnych mieszanek przypraw przywołuje nieodparte skojarzenie z orientalnymi targami korzennymi. Specjalność sklepu to między innymi gotowe na grilla polędwiczki, wątróbki i szaszłyki, doprawione zgodnie z indywidualnymi preferencjami klientów.
Popyt na oryginalne produkty
Na rynku spożywczym wyraźnie rośnie popyt na żywność o wysokiej jakości, przetwarzaną bez udziału chemii i przy użyciu naturalnych składników. Tego rodzaju produkty stanowią podstawę asortymentu Harbi Meat.

W sprzedaży oferujemy tylko najwyższej jakości mięso, a jego wygląd, smak i właściwości na pewno docenią wszyscy miłośnicy dobrej kuchni. Mieszkańców stolicy cechuje otwarta głowa i pasja do poznawania nowych rzeczy, dlatego oprócz stałej klienteli odwiedzają nas też konsumenci szukający nowych doznań kulinarnych – mówi Maho Kazkondu, właściciel sklepu.

Sieć sprzedażowa Harbi Meat zapewnia sprawną i szybką dystrybucję wyrobów do sklepów, firm gastronomicznych i klientów indywidualnych w Warszawie i okolicy. Mięso najwyższej jakości idealnie nadaje się jako składnik potraw na bankiety, uroczyste i rodzinne kolacje, wesela, a także jest ważnym elementem wykwintnego cateringu.

Jakość i zdrowie
Różnorodność asortymentu to kolejny wyróżnik Harbi Meat. Gamę produktów otwiera pochodząca z najlepszych polskich hodowli krajowa wołowina. Mięso jest idealne na steki, a ścisła selekcja oraz sezonowanie na mokro i sucho przesądza o wysokiej jakości produktu. Drób pozyskiwany jest z ferm spełniających najsurowsze normy hodowli, co gwarantuje smak i bezpieczeństwo spożycia. Jagnięcina i baranina to świetne mięso do pieczenia, duszenia i na grilla, a do sklepu trafia z hodowli w polskich górach, gdzie od pokoleń dba się o odpowiedni wypas i karmienie zwierząt. Katalog produktowy uzupełnia cielęcina, która jest bogatym źródłem białka z małą zawartością tłuszczu. Ma również działanie antyrakowe i pomaga chorym na serce.

***
Harbi Meat to produkcja, ale też sprzedaż hurtowa i dystrybucja mięsa halal dla odbiorców na terenie Warszawy, a także ceniony przez Klientów sklep mięsny online. Klientami sieci dystrybucyjnej są restauracje, lokale gastronomiczne i sklepy detaliczne. Harbi Meat oferuje najwyższej klasy mięso halal: zawsze świeżą i zdrową wołowinę, baraninę, cielęcinę, jagnięcinę oraz drób. Doskonali fachowcy oraz stosowanie nowoczesnych technologii i urządzeń, pozwala stale utrzymywać wysoki poziom produktów. To wszystko sprawia, że na stoły Klientów trafiają potrawy z mięsem halal najwyższej jakości. A to w każdej kuchni liczy się najbardziej.