Little Rockerz Costume to wyjątkowa seria słuchawek adresowanych specjalnie do najmłodszych. Wygodne nauszniki o średnicy 30mm zapewniają dzieciom wyraźny, czysty dźwięk, dzięki czemu mogą cieszyć się swoją muzyką, filmami i grami. Słuchawki wyposażone są w ogranicznik głośności, który uniemożliwia odtwarzanie dźwięków powyżej 85 decybeli. W projektowaniu tego sprzętu uczestniczyli rodzice i same dzieci.

Smartfony i tablety to sprzęt, którego wiele dzieciaków używa niemal codziennie. Słuchają muzyki, grają w gry, oglądają filmy – to naturalne, że potrzebują słuchawek, które zapewnią dobrą jakość dźwięku i jednocześnie nie uszkodzą delikatnego słuchu wciąż rozwijających się dzieci.

Cechą, która wyróżnia słuchawki z serii Little Rockerz Costume jest ich wygląd – dostępnych jest kilka wariantów, dzięki którym najmłodsi mogą używać słuchawek jako część stroju np. księżniczki, robota, lwa, smoka itd. Z szerokiego portfolio produktów Little Rockerz Costume można dobrać słuchawki, które najlepiej pasują do osobowości danego dziecka.

– Zarówno dzieci jak i rodzice z entuzjazmem przyjęli pojawienie się na rynku kolekcji Little Rockerz Costume. Najmłodsi doceniają oryginalny wygląd tych słuchawek a rodzice dzięki wbudowanemu ogranicznikowi głośności mogą być spokojni o słuch swoich dzieci. – powiedział Chris Ahern, prezes firmy ZAGG International.

Słuchawki z serii Little Rockerz Costume adresowane są do dzieci w wieku 3-11 lat. Z ustaleń firmy ZAGG wynika, że rodzice kupując słuchawki dla swoich pociech największą uwagę zwracają na bezpieczeństwo oraz komfort użytkowania. Najczęściej dzieci używają słuchawek z tabletami i smartfonami.

Seria Little Rockerz Costume składa się z 7 modelów różniących się od siebie wyglądem: Ice Princess Tiara, Teal Bow, Red Robot, Green Dragon, Pink Tiara, Orange Lion, Hot Pink Kitten.

Słuchawki można zakupić na stronie www.zagg.com w cenie 85 złotych, dostawa do Polski gratis.