Serwis SONJA został zaprojektowany z okazji przypadającej złotej rocznicy ślubu norweskiej pary królewskiej. Piękno i wdzięk kwiatów ślubnego bukietu zostało odwzorowane na śnieżnobiałej porcelanie o ręcznie malowanym, platynowym brzegu. Kwiatowy wzór z okazałymi białymi orchideami, pączkującymi frezjami i zielonym mirtem, jest cudowną ozdobą tej zastawy. Propozycja doskonała na przyjęcie ślubne!

CELEBRATION to porcelana o lekko falistym kształcie z ręcznie nanoszonymi platynowymi zdobieniami. Zachwyca subtelnością i elegancją stanowi doskonały wybór na eleganckie przyjęcie ślubne. W wersji ze złotymi dekoracjami i kwiatami w odcieniach kremowej śmietany i bladego różu będzie prezentować się nowocześnie i luksusowo. Zastawa stołowa CELEBRATION to hołd złożony następczyni tronu Szwecji, z okazji Jej zaślubin.

Serwis VICTORIA z subtelnym dekorem wijącym się niczym wstęga w połączeniu z sezonowymi kwiatami i przepięknymi serwetami w kolorze bieli i kremu to propozycja doskonała na przyjęcie weselne. Zastawa stołowa VICTORIA została zaprojektowana z okazji ślubu szwedzkiej następczyni tronu. Zdobiona 18-karatowym złotem sprawi, że goście poczują się niezwykle luksusowo!

Więcej na temat kolekcji oraz informacje dotyczące zamówienia na stronie www.fyrklovern.pl www.pieknyserwis.pl Fyrklövern to jedna z największych firm w branży porcelany, szkła i dekoracji wnętrz w Skandynawii. Swoją działalność rozpoczęła w 1974 roku. Przez ponad czterdzieści lat firma ugruntowała swoją wysoką pozycję na europejskim rynku produktów luksusowych. Fyrklövern specjalizuje się w sprzedaży produktów najwyższej jakości, projektowanych i tworzonych dla grupy najbardziej wymagających klientów, z przyjemnością przedstawia swoją unikatową ofertę na rynku polskim.