Nadchodzące wielkimi krokami specjalne okazje – takie jak Dzień Babci, Dziadka, Walentynki czy Dzień Kobiet – to idealne momenty na obdarowanie bliskich słodkim upominkiem. Marka Wawel wie, że każde z tych świąt jest szczególnie ważne, dlatego w tym roku przygotowała niepowtarzalne propozycje prezentowe, dzięki którym można sprawić przyjemność i wywołać uśmiech na twarzy wyjątkowych dla nas osób.

 

Słodki upominek

Tegoroczna Oferta Okazjonalna marki Wawel to moc słodkich propozycji upominkowych dostępnych w opakowaniach o delikatnej, pastelowej kolorystyce harmonijnie połączonej z motywem kwiatów. Opakowania produktów z oferty zostały ozdobione także prezentowym bilecikiem, który można dowolnie spersonalizować wpisując imię obdarowanej osoby.

Idealnym pomysłem na słodki upominek dla bliskich będą kultowe czekoladki nadziewane Malaga, Tiki – Taki, Kasztanki lub Tiramisu, które dostępne są teraz w formie eleganckich bombonierek 330g z motywem ręcznie malowanych kwiatów. To jedna z propozycji prezentowych marki Wawel, która sprawdzi się zarówno z okazji Dnia Babci, Dziadka, jak i z okazji Walentynek czy Dnia Kobiet.

W ofercie znajdziemy także Pastylkę Miętową w formie eleganckiej bombonierki 210 g z możliwością personalizacji. Ta propozycja z pewnością przypadnie do gustu miłośnikom przyjemnie orzeźwiających, miętowych smaków. Nie zabraknie też produktów ze stałej oferty marki Wawel. Śliwka w czekoladzie 200g w fioletowym opakowaniu w kształcie kwiatka czy Trufle z Wawelu 250g w eleganckim brązowo-złotym kartoniku to kolejny dobry pomysł na słodki prezent.

Królewski upominek na specjalne okazje

W roli słodkiego prezentu idealnie sprawdzi się także Królewskie Mleczko, czyli lekkie puszyste pianki o charakterystycznym okrągłym kształcie oblane ciemną czekoladą Wawel. Produkt dostępny jest w czterech pysznych wariantach smakowych: Waniliowym, Śmietankowym, Malinowym i Cappuccino. Delikatna słodycz każdego smaku podkreśla puszystość pianek, a atrakcyjne pastelowe opakowanie, które otwiera się „szkatułkowo”, sprawia, że Królewskie Mleczko z Wawelu to wspaniały pomysł na Walentynkowy prezent i słodki wieczór we dwoje.