Lato to idealny czas na odkrywanie – w towarzystwie Fresh&Fruity!

W szerokiej ofercie marki Wawel znajdziemy eksplozję szczęścia i letnich, owocowych smaków zamknięte w galaretkach Fresh & Fruity. Zachwycą każdego – w końcu to wyjątkowe galaretki na bazie pektyn roślinnych, zawierające soki owocowe i naturalne aromaty, bez barwników, sztucznych dodatków i konserwantów. Są idealne dla aktywnych miłośników owocowych smaków. Już teraz wybieraj pomiędzy standardowymi Fresh & Fruity, wzbogaconymi witaminami Fresh & Fruity Multiwitamina oraz orzeźwiającą wersją Fresh & Fruity Kwaśne. Sięgnij po nie już dziś i przekonaj się, że dzięki tym pysznym galaretkom wakacyjne chwile będą jeszcze słodsze niż myślisz.

Nieco mlecznej słodyczy

Marka Wawel tego lata nie zapomina o miłośnikach kultowych smaków. Krówka Mleczna z Wawelu to cukierek wyjątkowy – jej delikatny mleczno-maślany smak i idealna kruchość przywołują wspomnienie beztroskiego dzieciństwa. Ma prosty skład – tylko 4 składniki, w tym masło i pełne mleko. Do pełni ich wyjątkowego smaku nie trzeba nic więcej! Nie zapominajmy przy tym, że Krówki Mleczne smakują najlepiej, gdy obdarujemy nimi bliskich. Zabierz je zatem na wspólną wyprawę – na plażę, w góry, nad jezioro. Poczuj ich kruchość, delikatność i wyjątkowy smak oraz przekonaj się, że Krówki z Wawelu są idealne na każdą okazję!

Prosty przepis na chwile słodkiego szczęścia?

Nie ma znaczenia, czy wybieramy się na wycieczkę rowerową, czy planujemy podróż z dużym bagażem – zawsze znajdzie się miejsce dla cukierków Tofflairs z Wawelu. Wielbicielom karmelowych słodkości do gustu przypadnie Tofflairs karmelowo-czekoladowy – to połączenie kultowego karmelowego smaku z miękkim, czekoladowym nadzieniem. Z kolei Tofflairs czekoladowo-mleczny to idealne połączenie słodkiego czekoladowego smaku z wyrazistym mlecznym nadzieniem. To propozycja, która z pewnością pomoże osłodzić wakacyjny czas – niezależnie od pogody. Tofflairs gwarantuje bowiem słodką dawkę dobrego humoru, po której wszystko zaczyna się kleić!

Wawel stawia na prosty skład

Marka Wawel oferuje słodycze najwyższej jakości, bez kompromisu w kwestii ich składu. Wszystkie produkty z portfolio zawierają tylko Dobre Składniki – nie znajdziemy w nich zbędnych konserwantów, barwników i sztucznych aromatów. Słodkości Wawel to gwarancja 100% smaku, prostego składu, radości i przyjemności z kosztowania. To zawsze dobry wybór – nie tylko podczas wakacji.

 

Produkty Wawel polecają się na lato:

 

Fresh & Fruity – to przepysznie soczyste owocowe galaretki z delikatnym półpłynnym nadzieniem z sokami owocowymi. Nie zawierają substancji konserwujących, barwników oraz sztucznych aromatów. Dostępne m.in. w opakowaniu 800 g, idealnym do dzielenia się z bliskimi.

Cena za opakowanie 280 g: ok. 9,50 zł

 

Fresh & Fruity Kwaśne – to soczyście owocowe galaretki z delikatnym półpłynnym nadzieniem z sokami owocowymi, o orzeźwiająco kwaśnym smaku. Nie zawierają substancji konserwujących, barwników oraz sztucznych aromatów.

Cena za opakowanie 160 g: ok. 5,45 zł

 

Fresh & Fruity Multiwitamina to soczyście owocowe galaretki, bogate w cenne witaminy, między innymi C, B12, B6 i E. Nie znajdziemy w nich substancji konserwujących, barwników oraz sztucznych aromatów.

Cena za opakowanie 160 g: ok. 5,45 zł

 

Krówka Mleczna z Wawelu – powstaje zgodnie ze sprawdzoną recepturą. Ma prosty i przejrzysty skład – Krówka z Wawelu to tylko 4 składniki, w tym masło i pełne mleko. Jest więc idealną propozycją dla wielbicieli tradycyjnych, prawdziwych krówek. Nie zawiera barwników, aromatów i substancji konserwujących. Jej delikatny mleczno-maślany smak i idealna kruchość przywołują wspomnienie beztroskiego dzieciństwa. Dostępna w szczelnej, wygodnej owijce, doskonale chroniącej cukierek przed czynnikami zewnętrznymi.

Cena: ok. 3 zł / 100g

 

 

 Tofflairs karmelowo-czekoladowy – Oryginalne połączenie kultowego karmelowego smaku z miękkim czekoladowym nadzieniem. Słodka dawka dobrego humoru, po której wszystko zaczyna się kleić!

Cena za opakowanie 120 g: ok. 5,30 zł