Niezwykłe właściwości pielęgnacyjne śluzu ślimaka uczyniły z niego pożądany składnik wielu koreańskich kosmetyków. Nie tylko wykazuje wyjątkowe właściwości gojące, z których chętnie korzystają osoby cierpiące na zmiany trądzikowe ale jednocześnie także i osoby skarżące się na delikatną i skłonną do podrażnień skórę. Co więcej śluz ślimaka skutecznie wygładza i ujędrnia skórę, również tą która wykazuje oznaki starzenia.  Naturalnie koreańscy eksperci w swoich kosmetykach dla najlepszego efektu łączą go z innymi składnikami jak np.: kolagen czy witamina E, które znajdziemy np. w maseczkach Coscodi.

Conny śluz ślimaka

Pierwsza propozycja to upiększająca maseczka wzbogacona o ekstrakt ze śluzu ślimaka, która skutecznie wygładza, nawilża i koi wrażliwą skórę twarzy. Daje efekt widocznie odżywionej, zregenerowanej skóry, w krótkim czasie przywracając cerze elastyczny, naturalnie piękny, pełen blasku wygląd.

Coscodi śluz ślimaka

Druga propozycja to maseczka, która łączy w sobie filtrat ze śluzu ślimaka z kolagenem oraz witaminą E. Dzięki takiej formule uzyskujemy jeszcze mocniejszy efekt regeneracji oraz ujędrnienia skóry.

Sugerowana cena maseczki Conny: 6,99

Sugerowana cena maseczki Coscodi: 7,99

Produkt dostępny na www.mojaazja.eu oraz w drogeriach (Natura, Kontigo) i wybranych sklepach kosmetycznych.