Skosztuj ginu w towarzystwie Chopina!

 

Szukasz miejsca na spotkanie ze znajomymi? Nowy Motel One w Warszawie to nie tylko hotel! To także stylowy bar, który kusi swoją świetną lokalizacją, innowacyjnym wnętrzem oraz ofertą, w której znajdziesz aż 36 gatunków ginu. W nowym barze będziesz mogła także usiąść na klawiaturze fortepianu i popatrzeć mistrzowi w oczy…                                                        

Imprezuj w sercu Warszawy

Hotel Motel One jest położony w jednej z najlepszych lokalizacji w Warszawie ­- na ul. Tamka 38. Dzięki temu bardzo szybko dostaniesz się w najpopularniejsze miejsca stolicy Polski. Bulwary wiślane, Krakowskie Przedmieście czy Nowy Świat to tylko z najpopularniejszych miejsc w pobliżu Motel One. Naprzeciwko hotelu znajduje się natomiast Muzeum Fryderyka Chopina. Dlatego naturalną decyzją było postawienie na…

… chopinowski design

Wnętrze hotelu jest zainspirowane postacią geniusza muzycznego Fryderyka Chopina. Jeżeli lubisz muzykę klasyczną lub po prostu kreatywne pomysły na wnętrza, poczujesz się jak u siebie. Na samym wejściu spotkasz się z wizerunkiem kompozytora w formie muralu autorstwa Mariusza Libela. Wchodząc do hotelu widzimy piękną kanapę w kształcie klawiatury fortepianu. Melomanów urzeknie specjalny kącik muzyczny, w którym można posłuchać utworów Chopina.

Gin? Proszę bardzo!

Również z barze znajdziemy „muzyczne” motywy wystroju, np. barowe krzesła, które kształtem przypominają nuty.  Ale nie to w barze robi największe wrażenie, a gin menu, w którym znajdziemy aż 36 gatunków ginu oraz bogatą kartę koktajli. Doznania smakowe dopełnią wrażenia estetyczne. Kunsztowny bar, w kolorze głębokiej czerni zdobiony złotymi nutami i niezwykle wygodne fotele, sprawią, że Twój wieczór będzie pełen magicznych i niezapomnianych momentów. Chcesz przyprowadzić swoich znajomych do oryginalnego i przystępnego miejsca? To jest właśnie lokal dla Ciebie!

 

 

 

O hotelu Motel One

Marka Motel One została założona w 2000 r. i ma siedzibę w Monachium, w Niemczech. Sieć budżetowych, stylowych hoteli obejmuje 71 hoteli i 20 160 pokoi (stan na 18 marca 2019 r.) zlokalizowanych w Niemczech, Austrii, Wielkiej Brytanii, Holandii, Szwajcarii, Czechach, Hiszpanii i Francji. Motel One zapewnia wyjątkową obsługę i wysokiej jakości design w najlepszych lokalizacjach w centrach miast, oferując korzystne ceny. Wielokrotnie nagradzana grupa ma zamiar rozszerzać swoją działalność i planuje otwarcie 27 nowych hoteli w głównych metropoliach europejskich, równocześnie aktywnie poszukując nowych możliwości.