Przywodzą na myśl błogie lenistwo w pełnym słońcu i letni wypoczynek. Nic zatem dziwnego, że ich smak chętnie odnajdujemy w rodzimej kuchni. Oliwki dodajemy do sałatek, dań z makaronem czy kanapek, a wszystko po to, by nie tylko urozmaicić smak dania, ale też przywołać dobre wspomnienia.

Oliwki czarne krojone OLE!  świetnie uzupełniają smak i nadają oryginalnego aromatu wielu popularnym daniom. Można je dodać do sałatki greckiej – skropione oliwą z dodatkiem przypraw podkreślą charakter tego lekkiego posiłku. Dobrze komponują się także z pizzą, sosem do makaronu czy pastą pomidorową.

Choć greckie potrawy kojarzyć się powinny ze spokojem, relaksem i odpoczynkiem, oliwki w naszej kuchni przydadzą się zwłaszcza wtedy, gdy potrzebujemy inspiracji na danie szybkie i proste
do wykonania. Oliwki czarne krojone OLE! wystarczy odsączyć z zalewy i dodać do przygotowanej potrawy. Są już wydrylowane i pokrojone, a więc idealne w sytuacji, gdy po powrocie z pracy chcemy przyrządzić sałatkę lub danie obiadowe dla całej rodziny, a nie mamy czasu i chęci, by spędzać długie godziny w kuchni. Ich smak nada potrawom i oryginalnego charakteru wprawi w dobry nastrój.

Oliwki czarne krojone OLE! warto mieć w swojej spiżarni również na wypadek, gdy do naszych drzwi zapukają niezapowiedziani goście. Można je połączyć z sałatą, pomidorem i papryką, by w bardzo krótkim czasie przygotować lekką sałatkę. Idealnie sprawdzi się jako dodatek do potrwa z grilla lub jako lekka kolacja w gronie najbliższych.

To nie wszystko! Oliwki czarne krojone OLE! doskonale sprawdzą się również wówczas, gdy chcemy przyrządzić spontaniczną kolację dla dwojga. Na taką ucztę najlepiej zaopatrzyć się w produkty lekkie, ale charakterystyczne w smaku. I takie właśnie są oliwki. Nadają wykwintności nawet najprostszemu daniu. Same w sobie smakują dobrze, nic zatem dziwnego, że niektórzy decydują się jeść je bez żadnych dodatków.

By jedzenie oliwek dawało maksymalną przyjemność, muszą być one delikatne i smaczne.
Oliwki czarne krojone OLE! są w stanie sprostać tym wymaganiom.

Oliwki czarne krojone OLE!

Pojemność: 212 ml

Cena: około 8 zł

Więcej na: www.wole-ole.pl