SERUM DO  WŁOSÓW - piękne , zdrowe,  lśniące włosy

Jeśli szukasz sposobu na zdobycie pięknych, zdrowych włosów , nie szukaj już dalej spróbuj produktów olejem z konopi. Dzięki wielu dobroczynnym właściwościom dla skóry głowy i włosów, olej z konopi jest łatwy w użyciu i łatwo dostępny w szamponach, odżywkach, maseczkach do włosów i mieszankach oleju. Pełen protein, witamin, składników odżywczych i kwasów tłuszczowych, olej z konopi doskonale nadaje się do utrzymywania  włosów w dobrym stanie, silnych i pięknych.

https://konopiafarmacja.pl/21-essenz

1. Olej z konopi jest pełen Omega-3, Omega-6 i Omega-9, trzech niezbędnych kwasów tłuszczowych, które stymulują wzrost włosów.
2. Ponadto olej poprawia krążenie w skórze głowy
3. Te kwasy tłuszczowe pomagają nie tylko wzrostowi, ale wraz z białkami obecnymi w oleju z konopi poprawiają także kondycję mieszków włosowych, wzmacniając włosy u nasady
4. Olej to oaza dla suchych włosów i skóry głowy. Na rynku dostępnych jest wiele olejków, które mogą pomóc w powrocie do Twoich idealnych włosów, ale olej z konopi jest jednym z najbardziej skutecznych. Ponieważ szybko się wchłania i nie ma takiego samego poziomu pozostałości jak inne oleje
5. Kombinacja oleju z nasion i ekstraktu CBD może zwiększyć objętość i grubość włosów, dzięki czemu będą wyglądały na zdrowsze.
6. Zdrowa skóra głowy jest kamieniem węgielnym zdrowych włosów i czy jest to przypadek trwałego łupieżu lub infekcji skóry głowy, olej konopny ma właściwości, które mogą pomóc w leczeniu tego problemu. Redukując stan zapalny, poprawiając krążenie i głęboko nawilżając, olej z konopi może łagodzić infekcje, suchość skóry, swędzenie i zapobiegać łupieżowi.