W minionym tygodniu ruszyły kolejne warsztaty z cyklu „Przygotuj się do rekrutacji z Sephora University”! Podczas inspirujących spotkań na polskich uczelniach eksperci Sephora pomagają studentom, którzy dopiero wkraczają na rynek pracy, dobrze przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej. Pierwsze, bezpłatne warsztaty odbyły się 15-16 listopada na Uniwersytecie Rzeszowskim, a kolejne ruszają już dziś i jutro – 22-23 listopada w Collegium Civitas w Warszawie.

 Sephora nieustannie dzieli się wiedzą ekspercką oraz doświadczeniem, chcąc zainspirować wszystkich do rozwijania pasji, samodoskonalenia oraz podejmowania  w życiu nowych wyzwań. W ramach projektu Sephora University na całym świecie szkoli i rozwija talent swoich pracowników – ambasadorów marki. W tym roku rozszerzyła swoją misję także na zewnątrz tworząc cykl warsztatów „Przygotuj się do rekrutacji”, skierowanych do młodych ludzi wkraczających na rynek pracy.

W poprzednim semestrze odwiedziliśmy 3 uczelnie wyższe: Akademię L. Koźmińskiego w Warszawie, Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu oraz Uniwersytet Śląski w Katowicach. W warsztatach do tej pory wzięło udział prawie 300 studentów, a wszystkie spotkania obsadzone były ze 100% frekwencją – mówi Magdalena Rusiecka, Dyrektor HR Sephora Polska.

Na uczestników warsztatów „Przygotuj się do rekrutacji z Sephora University” czekają
3 wyjątkowe etapy:

Etap 1 – WARSZTATY MAKIJAŻOWE – Bezpłatne, grupowe lekcje prowadzone przez najlepszych makijażystów Sephora. Podczas zajęć instruktażowych uczestnicy krok po kroku odkrywają tajniki profesjonalnego makijażu biznesowego, dzięki którym z łatwością wykonają makijaż na rozmowę rekrutacyjną.

Etap 2 – ZDJĘCIE DO CV – Efekt pracy podczas lekcji makijażowej można będzie uwiecznić robiąc bezpłatne zdjęcie do CV, wykonane przez profesjonalnego fotografa.

ETAP 3: KONSULTACJA Z REKRUTERAMI SEPHORA –  Eksperci działu HR Sephora Polska pomogą przygotować profesjonalne CV, które ułatwi zwrócić uwagę i zainteresowanie potencjalnego pracodawcy. Wszyscy chętni poznają także możliwości i wyzwania, jakie oferuje Sephora studentom w ramach Sephora Trainee Program.

                                                           Najbliższe warsztaty:

22-23 listopadaCollegium Civitas Warszawa

Na udział studentów w warsztatach, prowadzone były obowiązkowe zapisy ustalane indywidualnie przez uczelnię.

Szukaj nas także w innych miastach, więcej informacji znajdziesz na www.sephorauniversity.pl