Statystyk dotyczących sposobów i efektów odchudzania Polek jest wiele. Wynika z nich, że blisko 60 proc. kobiet twierdzi, że waży więcej niż by sobie tego życzyło. Problem nadwagi szczególnie dotkliwy okazuje się być przed nadejściem lata, kiedy to przedstawicielki płci pięknej chciałyby bez skrępowania odsłonić swoje ciało. To właśnie wtedy kobiety chwytają się wszystkiego co możliwe, aby zgubić zbędne kilogramy – wprowadzają nowe nawyki żywieniowe, zaczynają intensywnie ćwiczyć oraz poszukują suplementów diety, których celem jest wspomaganie odchudzania. W tym momencie nasuwa się jednak pytanie, na jaki preparat się zdecydować, aby szybko i przede wszystkim zdrowo schudnąć.

Do lata, do lata… szczuplejsza będę szła

Odchudzanie to temat, do którego należy podejść w sposób racjonalny. Przed rozpoczęciem diety oraz suplementacji należy skonsultować się z lekarzem oraz zrobić niezbędne badania. Zamiast popularnych głodówek zdecydowanie lepszym rozwiązaniem jest przejście na zdrową i niskokaloryczną dietę. Pamiętać należy także o regularnej aktywności fizycznej, dzięki której spalone zostaną zbędne kalorie, a ciało wysmukli się i ujędrni. Aby kompleksowo wesprzeć proces odchudzania warto także skorzystać z suplementacji diety. Wybór tego typu produktów na rynku farmaceutycznym jest obecnie ogromny, dlatego wybierając ten odpowiedni należy dokładnie przyjrzeć się jego składowi.

Warto zwrócić uwagę, aby w recepturze suplementu diety wspomagającego odchudzanie znalazły się takie składniki, jak: glukomannan, inulina z cykorii, ekstrakt z owocu pomarańczy gorzkiej, łupina nasienna babki jajowatej, nasiona babki płesznik, zielony jęczmień, kozieradka pospolita, bromelaina i cytryna liofilizowana. Zastosowanie składników roślinnych i ich ekstraktów o różnym mechanizmie działania przekłada się na zmniejszenie łaknienia i przyśpieszenie metabolizmu, poprawę pracy jelit, uzupełnienie niedoborów witamin i minerałów oraz zahamowanie nadmiernego gromadzenia wody w organizmie. Tak unikalnym i innowacyjnym składem wyróżnia się preparat Lafer Slim  – mówi Magdalena Sobczyk, farmaceuta Lafer Pharm

Stojąc przed wyborem suplementu diety warto także dowiedzieć się jakiemu profilowi nadwagi jest on dedykowany oraz kto opracował jego recepturę. Obecnie wielu producentów stosuje minimalne dawki substancji mających realny wpływ na utratę wagi, a w zamian dodaje do preparatów różnego typu wypełniacze, które są bardzo szkodliwe dla ludzkiego organizmu. To właśnie dlatego tak ważny jest wybór produktu, którego skład opracowali specjaliści z zakresu farmakologii i fizjologii człowieka.

Lafer Slim to suplement diety, którego receptura została skomponowana przez farmaceutów z wieloletnim doświadczeniem w zakresie fitoterapii i leku roślinnego. Dzięki temu użytkowniczki zyskują pewność, że jest on skutecznym i godnym zaufania produktem. Wszystkie składniki aktywne pojawiają się w preparacie w maksymalnych, a jednocześnie bezpiecznych dawkach, co także jest bardzo ważne z farmakologicznego punktu widzenia. Dzięki temu Lafer Slim jest w stanie wesprzeć proces odchudzania u wszystkich kobiet bez względu na wiek, ilość nadprogramowych kilogramów, tendencje do tycia oraz potrzeby fizjologiczne i odżywcze – dodaje Magdalena Sobczyk, farmaceuta Lafer Pharm

Suplementy diety, które obecnie można nabyć na rynku farmaceutycznym, dostępne są w formie kapsułek lub proszku. Wiele kobiet docenia to pierwsze rozwiązanie ze względu na łatwość stosowania, ale warto wiedzieć o tym, że zdecydowanie wyższą przyswajalność gwarantują preparaty w formie proszku.

Suplement diety Lafer Slim dostępny jest w formie proszku, co przekłada się na znacznie lepsze efekty podczas odchudzania niż w przypadku kapsułek. Jego przygotowanie zajmuje dosłownie chwilę i jest bardzo łatwe – łyżeczkę stołową proszku wystarczy rozpuścić w szklance przegotowanej wody lub soku – mówi Magdalena Sobczyk, farmaceuta Lafer Pharm

Odpowiednia suplementacja może pomóc w walce z nadwagę każdej kobiecie bez względu na predyspozycje związane z chudnięciem. Aby jednak szybko i zdrowo zrzucić zbędne kilogramy należy podejść do tematu odchudzania z głową. W przeciwnym wypadku można sobie tylko zaszkodzić. Podstawą jest znalezienie balansu pomiędzy regularnym przyjmowaniem suplementu diety, a lepszym odżywaniem i ruchem.

Suplement diety Lafer Slim

Lafer Slim to suplement diety, którego receptura została opracowana przez farmaceutów z wieloletnim doświadczeniem w zakresie fitoterapii i leku roślinnego. Dzięki przemyślanej kompozycji składników aktywnych naturalnego pochodzenia, takich jak: glukomannan, inulina z cykorii, ekstrakt z owocu pomarańczy gorzkiej, łupina nasienna babki jajowatej, nasiona babki płesznik, zielony jęczmień, kozieradka pospolita, bromelaina i cytryna liofilizowana Lafer Slim jest w stanie pomóc schudnąć kobietom o różnych predyspozycjach. Działanie odchudzające czterech pierwszych substancji zostało udowodnione w badaniach klinicznych. Tak unikalne i innowacyjne połączenie składników roślinnych i ich ekstraktów sprawia, że preparat działa na wszystkie z możliwych sposobów: zmniejsza łaknienie, przyśpiesza metabolizm, zmniejsza wchłanianie tłuszczów, glukozy i cholesterolu, obniża poziomu cukru we krwi, pozytywnie wpływa na stan gospodarki lipidowej, pobudza perystaltykę jelita grubego, uzupełnia niedobory witamin A, B, C i E oraz pierwiastków, takich jak: wapń, potas, magnez i sód, a także hamuje nadmierne gromadzenie wody w organizmie.  Wszystkie składniki aktywne zawarte w preparacie występują w maksymalnych, a jednocześnie bezpiecznych dawkach, a sam produkt dostępny jest w formie proszku, co dodatkowo zwiększa jego przyswajalność. Suplement diety Lafer Slim należy przyjmować trzy razy dziennie. Mogą go stosować także wegetarianki i weganki.

Sprawdź, gdzie kupisz suplement diety Lafer Slim: http://laferpharm.com/

http://laferpharm.com/

Producent: Lafer Pharm

Cena: opakowanie 100 g – 32 zł

opakowanie 200 g – 59 zł

O Lafer Pharm:

Firma Lafer Pharm swoją działalność rozpoczęła w 2004 roku. Receptury wszystkich suplementów diety Lafer Pharm zostały opracowane przez farmaceutów z wieloletnim doświadczeniem w branży, co świadczy o tym, że są one skuteczne i bezpieczne w stosowaniu. W składzie preparatów znalazły się wyłącznie składniki roślinne i ich ekstrakty o różnym mechanizmie działania, dzięki czemu są one w pełni naturalne, a także odpowiednie dla wegetarian i wegan. Synergia działania zastosowanych komponentów farmaceutycznych sprawia, że suplementy diety Lafer Pharm poprawiają kondycję organizmu na wielu płaszczyznach. Firma Lafer Pharm do produkcji preparatów wykorzystuje surowce pochodzące wyłącznie od sprawdzonych dostawców, a także zapewnia utrzymanie najwyższych standardów jakościowych podczas produkcji, pakowania i magazynowania oferowanych suplementów diety.