Start nowości

W 2017 roku wprowadziliśmy do naszej oferty szereg nowych rozwiązań. Łącznie jest to kilkadziesiąt nowych propozycji. Na przykład seria TX została rozszerzona o konstrukcje dedykowane do mniejszych łazienek. Nowością w tej serii są także wanny prostokątne. Seria Free Line została uzupełniona o nową konstrukcję kabin oraz nowe wymiary wanien prostokątnych i wanny trapezowe, które doskonale prezentują się w pokojach kąpielowych. Wraz z nową ofertą, prezentowaliśmy też nową serię kabin Space Line. Konstrukcje Walk-In są docenianym i poszukiwanym rozwiązaniem do montażu w strefie łazienki – zarówno przez inwestorów działających w sferze publicznej, jak i prywatnej. Dla zapewnienia szerokiego wyboru powstały nowe parawany prysznicowe w trzech seriach kabin prysznicowych: Free Line II, Prestige oraz Altus. Nowym rozwiązaniem są także brodziki trapezowe w serii Space Mineral oraz dedykowane do nich parawany prysznicowej w serii Altus.

Targi ISH 2017

Jako lider z branży byliśmy oczywiście na Targach ISH, które odbywały się w dniach 14-18 marca we Frankfurcie nad Menem. Zaprezentowaliśmy tam już sprawdzone rozwiązania kąpielowe, ale oczywiście nie zabrakło także nowości. O tym jak ważnym wydarzeniem dla branży są Targi ISH potwierdzają liczby: 2400 wystawców z ponad 50 krajów i ponad 250.000 m² powierzchni wystawienniczej. Mottem tegorocznej edycji było hasło „Woda. Energia. Życie” i na takie właśnie tematyczne sekcje wystawa była podzielona. Sekcja ISH Water skupiła się na zrównoważonym podejściu do łazienki i jej innowacyjnym designie, nic więc dziwnego, że graliśmy tam pierwsze skrzypce. „Bathroom for People” – to hasło sekcji „Water”, gdzie szczególny nacisk położono na takie aspekty jak: projektowanie, zdrowie, dobre samopoczucie i komfort, a także ochronę zasobów i higieny wody pitnej. My również dbamy o te walory szczególnie, dlatego zdecydowaliśmy się wziąć aktywny udział w tych właśnie targach.

Odwiedził nas Ambasador

W firmie SANPLAST mieliśmy też bardzo ważnego gościa. Zaszczycił nas swoją obecnością Jego Ekscelencja Margulan Baimukhan – Ambasador Nadzwyczajny i Pełnomocny Republiki Kazachstanu w Polsce. Była to oficjalna wizyta przedstawiciela tego kraju w progach polskiego producenta wyposażenia łazienek. Spotkanie odbyło się w siedzibie firmy w Wymysłowicach. Było ona odpowiedzią na zaproszenie Prezesa Sanplast SA – Pana Wiesława Podraza. Głównym  tematem rozmów  było poszukiwanie wspólnych relacji i możliwości przyszłej współpracy. Silnym punktem spotkania była prezentacja hal produkcyjnych i przedstawienie możliwości produkcyjnych naszej firmy.

Mamy dobre wzory

U nas, w SANPLAST, wiele się wydarzyło. Wiele dobrego oczywiście. Produkty naszej marki znalazły się w finale konkursu Dobry Wzór 2017. Brodzik BTL-M/SPACE, kabina Walk-In PII/ALTIIa oraz wanna trapezowa WTL(P)/FREE otrzymały rekomendacje jury konkursu Dobry Wzór 2017 organizowanego przez Instytut Wzornictwa Przemysłowego. Dobry Wzór to pierwsza w Polsce, przyznawana od 24 lat nagroda za design. Cieszymy się, że nasza praca została po raz kolejny doceniona.

Najlepszy wybór roku

Kabina Walk-In serii Altus PT/ALTIIa z kolei otrzymała nagrodę „Łazienka” Wybór Roku 2017. Jest to jedyny na polskim rynku konkurs dedykowany produktom wyposażenia łazienek. Zwycięski produkt odzwierciedla wszystkie aktualne trendy w branży łazienkowej. Nasz parawan prysznicowy to uosobienie współczesnych potrzeb klientów. Prosty, nowoczesny, funkcjonalny i oszczędzający miejsce. Walk-In to konstrukcje, które doskonale pasują do niemalże każdego wnętrza łazienki. Nagroda dowodzi, że nasze rozwiązania prysznicowe doceniane są nie tylko przez klientów, ale również przez specjalistów z branży, co nas tym bardziej cieszy.

Pełni optymizmu i zapału do pracy wchodzimy w rok 2018. Jesteśmy pewni, że zostaniecie z nami oraz że zaskoczymy Was w tym roku ponownie!