Tematem nadchodzącego webinaru OKK! design będzie profesjonalna sesja zdjęciowa oraz jej znaczenie w komunikacji i budowaniu wizerunku pracowni architektonicznych. Zagadnienie to przybliżą Jola Skóra i Anna Olga Chmielewska – duet tworzący agencję kreatywną JAM Kolektyw. Po raz pierwszy Partnerem wydarzenia została marka SAMSUNG. Magdalena Weber oraz Paweł Brzezicki – eksperci reprezentujący firmę, zaprezentują w trakcie spotkania on-line możliwości nowej linii pralek, pralko-suszarek i suszarek SAMSUNG.

Postaw na inteligencję

Innowacyjny panel AI Control pozwala na jeszcze wygodniejsze korzystanie z pralki i suszarki. Urządzenia uczą się na podstawie najczęściej wybieranych programów, żeby podpowiadać je później automatycznie – bez konieczności ustawiania parametrów od nowa. Warto zwrócić uwagę również na Program Optymalny AI. Urządzenie automatycznie dopasuje parametry (czas prania, temperatura, ilość wody i detergentu) do stopnia zabrudzenia tkanin, wagi załadunku oraz rodzaju pranych rzeczy. Nowe pralki Samsung współpracują również z suszarkami – program suszenia zostanie automatycznie dopasowany na podstawie parametrów prania.

Pralki i suszarki Samsung z panelem AI Control ułatwiają codzienne obowiązki. Zapamiętują najczęściej wybierane ustawienia i programy, żeby rekomendować je przy kolejnych praniach, my już nie musimy się tym martwić. AI Control to również zdalne sterowanie poprzez aplikację SmartThings, włączanie pralki i suszarki z dowolnego miejsca, zaplanowanie harmonogramu prania oraz podpowiedź jaki program wybrać w zależności od rodzaju tkanin i jakie ubrania można prać razem a jakich lepiej nie – mówi Magdalena Weber, Trener Produktowy w Samsung Electronics Polska.

Szybkość, komfort, wydajność

Stale podążając za potrzebami użytkowników, marka wciąż udoskonala swoje urządzenia pod względem wydajności, oszczędności energii i zaawansowanych rozwiązań technologicznych. Chyba każdemu zdarzyło się kiedyś zapomnieć o wrzuceniu jakiejś rzeczy do bębna pralki. SAMSUNG opracował rozwiązanie, która umożliwia dodanie ubrań nawet w trakcie rozpoczętego cyklu. Rzeczy możemy włożyć do pralki przez dodatkowe drzwi AddWash™ na dowolnym etapie cyklu prania, także na samo płukanie i wirowanie* np. po praniu ręcznym. Kolejnym udogodnieniem dla użytkowników jest technologia QuickDrive™, która pozwala na skrócenie czasu prania nawet o 50%**. Co więcej, pozwala również na oszczędność energii, co jest korzystne zarówno dla domowego budżetu, jak i dla środowiska. Na uwagę zasługuje także funkcja EcoBubble™. Woda i detergent są mieszane w generatorze i wtłaczane do bębna w postaci piany. Umożliwia to skuteczne pranie w zimnej wodzie, co ogranicza zużycia energii oraz chroni strukturę tkanin oraz kolory przed zniszczeniem.

Trudne przypadki

Puchowe kurtki, odzież narciarska i outdoorowa należą do tej kategorii ubrań, które pierzemy rzadko, ale ich czyszczenie musi być dokładne, ponieważ wystawiamy je na działanie czynników zewnętrznych. W przypadku ochronnych membran i puchowych wypełnień musimy być szczególnie ostrożni, świetnym rozwiązaniem będzie wyczyszczenie tych elementów garderoby przy użyciu programu Air Wash w pralko-suszarkach lub suszarkach Samsung, która zapewni dezynfekcję i odświeżenie tekstyliów. Air Wash to ciepłe powietrze, dzięki któremu możliwe jest utrzymanie ubrań w higienicznej czystości bez użycia wody i detergentów. Technologia gwarantuje usunięcie aż do 99,9% bakterii*** i nieprzyjemnego zapachu. Korzystać z niej mogą także fani sportowych butów, właściciele wełnianych płaszczy i marynarek.

Data: 30.11.2020

Darmowa rejestracja na FB OKK! design.

Więcej na http://okkdesign.pl  oraz https://www.samsung.com/pl/ .

Samsung BIO

Samsung Electronics od ponad 50 lat tworzy innowacyjne produkty RTV i AGD. Urządzenia firmy Samsung są idealnym przykładem harmonii nowoczesnych technologii, innowacyjnego designu i trwałości. Unikatowość rozwiązań i szeroka oferta marki pozwalają dopasować urządzenia Samsung do wystroju i stylistyki każdego pomieszczenia. Według projektantów Samsung, dobry design ma służyć użytkownikom i zmieniać ich spojrzenie nie tylko na produkty, ale także otaczający ich świat. W ofercie marki znajdziemy m.in. szeroki wybór pralek, suszarek, lodówek, oczyszczaczy powietrza oraz piekarników i innych urządzeń do zabudowy.  Samsung jest globalnym liderem rozwiązań Smart Home. Urządzenia z dostępem do wi-fi można połączyć i kontrolować za pomocą intuicyjnej aplikacji SmartThings.

*Drzwi otwierają się, jeśli temperatura wewnątrz bębna nie przekracza 50℃.

**Na podstawie wewnętrznych badań Samsung. Skrócenie długości cyklu oraz oszczędność energii w zależności od wybranego modelu i programu prania.

***Na podstawie sprawozdania z testów Intertek dotyczących programów Air Wash.