Komputronik w katowickim centrum handlowym działa od 2005 roku, przyszła jednak pora na zmiany. Od końca listopada salon będzie działał w nowym, większym lokalu, zlokalizowanym w pasażu, tuż obok cukierni Cinnabon. Otwarcie zaplanowano na godzinę 10.00.

Zgodnie z naszą długoterminową strategią, w kolejnych salonach umieszczamy ofertę sprzętu AGD i RTV. Wymaga to jednak zmian w lokalach, a przede wszystkim powiększenia ich powierzchni – wyjaśnia Bernard Bocian, Dyrektor Sprzedaży Detalicznej Komputronik.

Na 127m2 powierzchni handlowej, czyli ponad 30 metrów większej niż dotychczas, Klienci znajdą ekspozycję nie tylko sprzętu IT, ale także dużego i małego AGD oraz telewizorów.

Z okazji otwarcia przygotowano specjalną promocję. Każdy, kto w pierwszym dniu działania nowego salonu zrobi zakupy za minimum 200zł i wręczy obsłudze ulotkę Komputronik, otrzyma w prezencie pendrive. W obniżonych cenach będzie można nabyć m.in. 40-calowy telewizor Panasonic (999zł), tablet Samsung Galaxy Tab E (599zł) czy pralkę BEKO (699zl). Klienci, którzy do 2 grudnia zakupią sprzęt z oferty dużego AGD, będą mogli skorzystać z dostawy z wniesieniem tylko za złotówkę.