Do testowania suplementu diety Plusssz Elektrolity SPORT 100% Complex marka Plusssz zaprasza sportowców, influencerów, celebrytów znanych ze sportowej pasji oraz wszystkich miłośników aktywnego spędzania czasu. Akcja ma zwrócić uwagę osób uprawiających sport na realną potrzebę uzupełniania elektrolitów.

Zbliża się sezon letni, a wraz z nim upały, podczas których ogromne znaczenie dla sportowców ma odpowiednie nawadnianie się i uzupełnianie elektrolitów. Podczas intensywnego treningu, przy wyższej temperaturze, organizm wraz z potem traci cenne składniki mineralne, które spełniają bardzo ważne funkcje w organizmie, dlatego podczas i po ćwiczeniach warto sięgnąć po profesjonalny suplement diety, zawierający odpowiednio dobrane elektrolity. Poprzez testowanie naszego produktu, chcielibyśmy nie tylko poznać opinie konsumentów na jego temat, ale i promować świadomą aktywność fizyczną i zdrowy styl życia – podkreśla Agnieszka van Venrooij, Senior Brand Manager marki Plusssz.

Plusssz od dawna towarzyszy miłośnikom aktywności fizycznej podczas budowania formy i rywalizacji sportowej. Między innymi jest sponsorem Duathlonu Tor Poznań. Tym razem marka nawiązuje współpracę z popularną aktorką i miłośniczką biegania Joanną Jabłczyńską, która będzie ambasadorką Wielkiego Testu Plusssz. Warto przypomnieć, że znana ze sportowych pasji aktorka bierze częsty udział w maratonach i zawodach triathlonowych, m.in. uczestniczyła w tzw. Diablaku, triathlonie uważanym za najtrudniejszy w Polsce.

Dlaczego Joasia Jabłczyńska zdecydowała się na testy Plusssz? Jak pisze w swoich mediach społecznościowych: „Plusssza znam i używam od lat, dlatego ucieszyłam się, że mogę przetestować ich nowość – profesjonalny suplement diety Plusssz stworzony z myślą o osobach aktywnych fizycznie. Plusssz Elektrolity SPORT 100% Complex zawiera pełny zestaw kluczowych dla sportowców elektrolitów, które po przygotowaniu nawadniają i wspierają organizm podczas wysiłku! Poza tym, co dla mnie jako sportowca ważne: Plusssz zawiera PALATINOSE™, czyli wolno uwalniający się węglowodan, który ma niski indeks glikemiczny i prowadzi do mniejszego i zrównoważonego wzrostu poziomu glukozy we krwi! W dodatku nowy Plusssz ma pyszny orzeźwiający smak! A jak działa? Będę Was informować na bieżąco i zachęcam do testowania nowych Elektrolitów SPORT od Plusssza wraz ze mną!”.

Jak podkreślają organizatorzy akcji, uzupełnianie elektrolitów ma wpływ na wyniki sportowe, dlatego trzeba pamiętać, aby zacząć nawadniać się w odpowiednim momencie, najlepiej zanim organizm da nam znać, że potrzebuje płynów. Elektrolity (sód, potas, magnez, wapń, chlor) pomagają w utrzymaniu równowagi elektrolitowej, zmniejszają uczucie zmęczenia i znużenia, przyczyniają się do prawidłowego funkcjonowania układu nerwowego oraz mięśni. Suplement diety Plusssz Elektrolity SPORT 100% Complex oprócz kompletu kluczowych elektrolitów, kolagenu i manganu, zawiera również witaminę C, która pomaga w utrzymaniu prawidłowego funkcjonowania układu odpornościowego w trakcie intensywnych ćwiczeń i po nich.

Wszystkie osoby zainteresowane sportem i zdrowym stylem życia, które zdecydują się na uczestnictwo w Wielkim Teście Plusssz, będą mogły wziąć udział w konkursie z atrakcyjnymi nagrodami. Informacje na temat akcji będą pojawiać się na fanpage’u marki Plusssz. Za ideę i działania związane z Wielkim Testem Plusssz odpowiada agencja Kuźnia PR Sp. z o.o.

Plusssz Elektrolity SPORT 100% Complex, suplement diety w postaci tabletek musujących o smaku cytrynowo-grejpfrutowym do rozpuszczania, to profesjonalny preparat dla osób aktywnych fizycznie, zawierający wolno uwalniający się węglowodan PALATINOSE™, który prowadzi do mniejszego i zrównoważonego wzrostu poziomu glukozy we krwi. Posiada niski indeks glikemiczny (IG), dzięki czemu dłużej utrzymuje się we krwi zarówno podczas ćwiczeń, jak i po ich zakończeniu. Zawiera pełny zestaw elektrolitów (sód, potas, magnez, wapń, chlor), mangan, który przyczynia się do utrzymania zdrowych kości, oraz kolagen i witaminę C. Wspieraj odpowiednie nawodnienie swojego organizmu podczas ćwiczeń!

Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Zrównoważona dieta i zdrowy tryb życia są istotne dla zachowania zdrowia.

OPAKOWANIE: 24 tabletki

CENA: ok. 11,90 zł