Ciepłe miesiące już na dobre zagościły w Polsce. Coraz częściej wypoczywamy na świeżym powietrzu, korzystając ze słonecznej pogody. Pojawia się więcej energii do spędzania czasu na zewnątrz w sposób aktywny oraz intensywniejsza niż zwykle, chęć do zadbania o siebie i swój zdrowy wygląd. Zgodnie z zasadą, że za sporą część zmian sylwetkowych odpowiada dieta – podpowiadamy, na co warto postawić, by było zarówno zdrowo, jak i pysznie.

 

Wielu z nas z niecierpliwością czeka na ten okres – to teraz do gry wracają swobodne i lekkie ubrania, wysokie temperatury i dnie spędzane poza domem. Jeśli po długiej zimie i chłodnej wiośnie w Twojej głowie zaświtała myśl, że czas na zmiany – poprawę jakości życia i wymarzoną sylwetkę – warto zadbać o siebie i rozpocząć pracę nad sobą od diety. Główny przeciwnik zdrowego odżywiana to z pewnością słabości w postaci słodkich napoi, alkoholu czy przekąsek – słodyczy, słonych i pikantnych smakołyków, albo niezdrowych gotowych posiłków. Rezygnacja z choć części tych produktów, już na wczesnym etapie procesu dbania o siebie pozwala na zauważalną poprawę zdrowia, wagi, nastroju, wskaźnika energii, a nawet stanu skóry! [1]

 

Przekąski stanowią nieco ponad jedną trzecią dziennego spożycia kalorii, a popyt na zdrowe produkty rośnie – szacuje się, że rynek ten osiągnie 33 miliardy USD w ciągu najbliższych kilku lat[2]. W walce o lepszą wersję siebie warto zatem pomyśleć o zamiennikach niezdrowych przekąsek. Dlatego Herbalife Nutrition wprowadza absolutną nowość w wachlarzu produktów marki – pożywne, bezglutenowe i wysokobiałkowe chipsy proteinowe.

 

Chipsy proteinowe na bazie grochu zawierają o 50% mniej tłuszczu w porównaniu ze smażonymi chipsami ziemniaczanymi. Są ​​pożywną przekąską, którą można delektować się o każdej porze. Chipsy są również całkowicie bezglutenowe, odpowiednie dla wegan i wegetarian[3] oraz zawierają tylko naturalne aromaty[4]. Dostępne w dwóch wersjach smakowych: barbecue i cebulowo-śmietanowej, nie tylko świetnie nadają się dla każdego, kto szuka przekąski o obniżonej zawartości tłuszczu, ale także stanowią wyśmienity sposób na zaspokojenie zapotrzebowania na białko[5] „w biegu”, zwłaszcza po treningu. To idealny towarzysz na ulubione letnie aktywności, na przykład wyprawy rowerowe, kajaki czy piknik w parku.

 

Z radością proponujemy naszym klientom zupełnie nowy produkt, który może pomóc im osiągnąć ich cele w zakresie odżywiania i spożycia białka – mówi Konrad Szałkiewicz, Dyrektor Generalny Herbalife Nutrition na Polskę, Czechy i Słowację. Dzięki wyjątkowemu procesowi wytwarzania i wysokiej jakości składnikom, Chipsy proteinowe Herbalife Nutrition to pożywna i pyszna przekąska na słono – dodaje.

 

Chipsy proteinowe Herbalife Nutrition będą dostępne w sprzedaży na polskim rynku od 23 czerwca 2021.

[1] http://www.med-online.pl/zdrowe-odzywianie-najwazniejsze-zasady/

[2] https://www.grandviewresearch.com/press-release/global-healthy-snack-market

[3] Chipsy o smaku barbecue są wegańskie, natomiast te o smaku cebulowo-śmietanowym są tylko wegetariańskie.

[4] Chipsy o smaku cebulowo-śmietanowym

[5] Stokes i in., Składniki odżywcze, 2018; 10(2): E180