Kwiatowe motywy i delikatne, pastelowe barwy to nieodłączne elementy romantycznego stylu. Dzięki odpowiednim kolorom oraz wzorom tkanin i dodatków uzyskamy ciepły, przytulny nastrój. Pastelowy róż czy jasny, niebieski odcień połączone z motywami kwiatowymi lub deseniem w kratę zarezerwujmy dla pościeli. 

Najłatwiejszym sposobem na urządzenie sypialni jest dobranie odpowiednich dodatków. Modele Rose Lea i Blue Lea marki Wendre to dwustronne kołdry, które łączą delikatny, kwiecisty wzór z zawsze modną, klasyczną kratą. Różowy model – Rose – dobrze komponuje się z rustykalnymi meblami i jest subtelnym dopełnieniem wystroju wnętrza. Kołdra niebieska – model Blue – wprowadza do sypialni powiew świeżości. Ożywia stonowane, spokojne pomieszczenie.

 

Oba modele mają poszycie z poliestru i wypełnienie z karbowanych i sprężystych włókien poliestrowych HCS. Można je prać w domowej pralce automatycznej. Kołdry Rose Lea i Blue Lea są przyjazne dla alergików. Dostępne rozmiary to: 155×200 cm oraz 220×200 cm.