Wygląda na to, że lato skończyło się już na dobre, więc czas pomyśleć o nieco cieplejszych stylizacjach. Jak połączyć letnie sukienki z już grubszymi elementami garderoby? Zobaczcie nasze propozycje.

Delikatna, zwiewna sukienka, w bardzo romantycznym fasonie w połączeniu z pluszową retro bluzą to propozycja dla osób, które lubią nieoczywiste połączenia. Lekka elegancja i sportowy look to zawsze świetny wybór. Nie bój się, więc wybierać grubych tkanin w zestawieniach z bardziej delikatnymi, jak tiule czy koronki.

„Babciny sweter” i dziewczęca sukienka? Tak, to właśnie mikas, który tej jesieni będzie królował na ulicach. Możesz dodać całości lekkiej awangardy poprzez ciekawe dodatki lub pójść w klasykę, która pasuje każdemu.

Na koniec nasze ulubione połączenie, czyli błękit i odcienie niebieskiego w zestawieniu z grubym, wełnianym swetrem. W tym sezonie częściej będziemy wybierać swetry zamiast marynarek czy lżejszych płaszczy, więc już teraz warto rozejrzeć się za swoim faworytem. Więcej na www.laredoute.pl