Nowy gryzoń łączy w sobie niezawodne technologie Rapoo, nowoczesny wygląd oraz ergonomię użytkowania. Ważną cechą myszki jest zastosowanie autorskiego rozwiązania „Multi-mode Wireless”, które pozwala na łączność za pomocą Bluetooth 3.0, Bluetooth 4.0 (Smart) oraz 2,4 GHz.

Mysz M100 Silent została wyposażona w ciche przełączniki, które sprawiają, że bez przeszkód możesz pracować np. w czytelni, podczas wykładu lub w innych miejscach publicznych wymagających zachowania ciszy. Gryzoń posiada sensor optyczny o rozdzielczości 1300 DPI zapewniający pełną kontrolę nad wskaźnikiem. Ponadto dzięki zastosowaniu włącznika/wyłącznika, który znajduje się na spodzie myszy oraz technologii oszczędzania energii Rapoo, M100 Silent może pracować na jednej baterii AA nawet do 9 miesięcy.

Obudowa wykonana jest z dobrej jakości materiałów, które są przyjemne w dotyku. Wyprofilowana została w taki sposób, aby wygodnie można było obsługiwać myszkę obiema rękami, a dłoń nie męczyła się podczas długiej pracy przy komputerze. M100 Silent posiada 2 przyciski oraz gumowane kółko przewijania 2D, które umożliwia wygodne scrollowanie. Gryzoń ma wymiary 98x61x38mm, a na jego spodzie znajdują się cztery ślizgacze poprawiające płynność ruchu, przycisk do zmiany rodzaju połączenia oraz klapka z miejscem na baterię AA i specjalnym schowkiem na nano odbiornik USB.

Technologia Rapoo „Multi-mode Wireless” nie tylko zapewnia kompatybilność z różnymi standardami Bluetooth. Dzięki Instant Connect mysz może zostać sparowana jednocześnie z 3 urządzeniami, a przełączanie między nimi jest łatwe i szybkie. Zastosowanie wielu możliwości łączności zwiększa funkcjonalność gryzonia – nie musisz się już martwić brakiem portu USB lub utratą odbiornika. Komfort pracy zwiększa również zasięg myszki do 10m w zakresie 360°.

Mysz Rapoo M100 Silent dostępna jest w sprzedaży w cenie ok. 59 zł i objęta jest 24-miesięczną gwarancją.