Stworzenie odpowiedniego zestawu na spotkanie z ukochanym stanowi nie lada wyzwanie, ale postaramy się Wam trochę pomóc. Poniżej prezentujemy trzy stylizacje z koronką w roli głównej, na trzy różne randki: w restauracji, kinie bądź na spacer w parku. Tym razem bez czerwieni. Która z nich podoba Wam się najbardziej?

Randka to bardzo dobry pretekst, żeby skorzystać z noworocznych wyprzedaży i upolować na nich ciuchy i dodatki, dzięki którym stworzymy nieziemski look i to w bardzo okazyjnej cenie.  Jeśli zamiast siedzieć w restauracji czy w kinie wolisz romantyczny spacer parkowymi alejkami, nic trudnego! W tym wypadku musisz postawić nie tylko na dobry wygląd, ale też wygodę. Jasna, delikatna sukienka w stylu romantycznym świetnie komponuje się z granatem, który od kilku sezonów skradł serca wielu Pań. Ciepły, wełniany płaszcz będzie idealnym wyborem na spacer w parku.

Elegancka stylizacja w sam raz na romantyczną kolację w restauracji? Tutaj proponujemy bardzo kobiecą, dopasowaną sukienkę w kolorze butelkowej zieleni w zestawieniu z beżem i odcieniami brązu. Oczywiście taki look, dla osób, które w tym dniu nie mogą obejść się bez czerwieni też będzie dobry, wystarczy zmienić kolor sukienki i gotowe.

A jeśli czeka Cię randka w kinie załóż coś bardziej szalonego. Wielbicielki sukienek maxi ucieszą się z tego zestawienia, bo przecież nie tylko latem możemy chodzić w takich długościach. Pomieszanie romantycznej koronki z popartowymi dodatkami to idealny wybór na komedię romantyczną. Jeszcze tylko ciepły, wełniany płaszcz i stylizacja gotowa. Więcej inspiracji na www.laredoute.pl