Firma Radaway, której siedziba i hale produkcyjne zlokalizowane są w Swarzędzu k. Poznania, w ostatnich miesiącach oddała do użytku nową linię do obróbki szkła. Dzięki temu czas produkcji kabiny niestandardowych został skrócony do 10 dni roboczych. Krótszy czas realizacji zamówień to także efekt dynamicznego rozwoju firmy.

Od 15 lat Radaway obserwuje potrzeby i wyzwania aranżacyjne, z jakimi muszą zmierzyć się klienci. Dlatego w swojej ofercie posiada także program Na Miarę, który umożliwia dopasowanie kabiny do każdej sytuacji projektowej – ze skosami, wnękami czy widocznymi elementami konstrukcyjnymi.

Komfort w każdym wymiarze to myśl, która towarzyszy nam od zawsze. Dotyczy to zarówno kwestii funkcjonalności naszych produktów, innowacyjności rozwiązań, jak i samej obsługi czy realizacji zamówień. Dzięki programowi „Na miarę Radaway” możemy zaoferować naszym klientom kabiny dopasowane do ich potrzeb i odzwierciedlające ich charakter. Jesteśmy w stanie sprostać każdemu wyzwaniu, dostarczając produkty, które sprawdzą się nawet w najbardziej wymagającej łazience. Wieloletnie doświadczenie pokazało nam, że standardowe rozwiązania, mimo że dostępne „od ręki”, nie zawsze spełniają oczekiwania klientów. Wiemy też, jak ważne jest to, aby remont łazienki zakończył się w jak najkrótszym czasie. Dlatego od 1 stycznia zamówienia w ramach programu „Na miarę Radaway” będziemy realizować jedynie w 10 dni roboczych. Skrócony okres oczekiwania dotyczy również zamówień związanych z usługą grawerowania – mówi Hanna Błaszak, ekspert firmy.

Firma Radaway, dzięki skróceniu czasu realizacji zamówień na kabiny niestandardowe, wyznacza nowe standardy w zakresie współpracy z partnerami handlowymi i obsługą klienta ostatecznego.

Ponadto zamawiając produkt na miarę, klienci mają możliwość nieodpłatnego skorzystania z usługi pomiaru kabiny dokonywanej przez Certyfikowanego Instalatora.

Konfigurator Kabin Niestandardowych Radaway dostępny jest na stronie – https://konfigurator.radaway.pl/