Najpopularniejszą formą imprezy urodzinowej dla najmłodszych są bale przebierańców. Księżniczki w rozkloszowanych sukienkach i waleczni rycerze wspaniale odnajdą się we wnętrzach mieszkania przemienionego w królewskie komnaty. Organizacja balu w „zamku królewskim” jest także świetną okazją do pokazania dzieciom dawnych obyczajów. Atrakcjami na takim przyjęciu może być wybór króla i królowej balu, konkurs robienia koron królewskich czy „Kopciuszowe zawody”, czyli oddzielanie grochu od fasoli na czas.

 

Przygotowując przyjęcie nie można zapomnieć o „królewskim” poczęstunku. Dobre jedzenie na balu urodzinowym jest tak samo ważne jak zabawa. Wyśmienitą propozycją są Babeczki na 1001 sposobów o smaku waniliowym  marki Delecta. Każdy uczestnik kinderbalu z pewnością chętnie stworzy własną wersję tego wypieku, fantazyjnie dekorując go posypkami z linii Decorada Delecta. Będzie to niewątpliwie jedna z najbardziej smakowitych atrakcji. Z jednej porcji powstaje 12 puszystych babeczek.

 

Kolorowym i smacznym akcentem są także Galaretki deserowe Delecta, które doskonale sprawdzą się w przygotowaniu deserów ze świeżymi owocami, również ananasem i kiwi. Za sprawą karagenu – roślinnego dodatku żelującego – galaretki są gotowe do spożycia po upływie zaledwie godziny, a brak żelatyny spożywczej sprawia, że mogą być spożywana także przez wegetarian.
Wystarczy jedynie odrobina fantazji, aby przygotować prawdziwą królewską ucztę… ot tak… prosto z serca.

 

 

 

Producent:                     Bakalland S.A. (www.delecta.pl)

Cena det.:                                               Babeczki na 1001 sposobów, cena  ok. 3,40 zł

Galaretka deserowa o smaku cytryny i limonki, cena 1,80 zł

Galaretka deserowa o smaku pomarańczy i moreli, cena 1,80 zł

Galaretka deserowa o smaku truskawki i maliny, cena 1,80 zł