Charakter wnętrza przestrzeni łazienkowej to przede wszystkim detale. To one nadają mu niepowtarzalny sznyt i styl. Wyszukane oświetlenie, oryginalne uchwyty na ręczniki i wreszcie panele spłukujące – tu dzięki Villeroy & Boch nie ma miejsca na nudę.                A wszystko za sprawą ViConnect – przycisków o minimalistycznym dizjanie, które stanowią komfortowe i funkcjonalne rozwiązanie. Przyciągają wzrok nadając łazienkowej strefie klasy oraz szczypty nowoczesności.

Przyciski spłukujące ViConnet stwarzają możliwość indywidualnego urządzenia łazienki, a przy tym doskonale komponują się z ceramiką i różnego rodzaju frontami mebli. Villeroy & Boch proponuje je w kilku odsłonach, dlatego urządzając swoją wymarzoną przestrzeń każdy znajdzie coś dla siebie.

Funkcjonalność i styl

Najnowszą propozycję stanowią linie M300 i E300, zapewniające unikalne połączenie ergonomii i estetyki. Przyciski urzekają eleganckim i nowoczesnym dizajnem – ich wyjątkowo lekki i dyskretny charakter podkreślają niewielka grubość panela (5 mm) oraz wąskie przyciski, których zaokrąglony kształt sprawia, że są wygodne w obsłudze. Linię M300 charakteryzuje szklana płytka oraz przyciski ze stali nierdzewnej. Kolekcja jest dostępna w odcieniach ,,Glossy White’’, ,,Glossy Black’’ oraz ,,Glossy Grey’’. Seria E300, wykonana z wysokiej jakości tworzywa umożliwia wybór dodatkowych opcji kolorystycznych. Przyciski M300 i E300 pasują do wszystkich systemów instalacyjnych ViConnect. Mogą być montowane na płytkach oraz na równi z ich powierzchnią.

Szklana elegancja

Portfolio Villeroy & Boch obejmuje również modele L200, M200 i E200. Pierwszy
z paneli wyróżnia szlachetne szkło oraz zintegrowane podświetlenie, które optycznie wzbogaca aranżację wnętrza i tworzy przyjemny nastrój. Światło LED nie tylko stanowi ozdobę pomieszczenia, ale jest również wygodnym punktem orientacyjnym w nocy. Przycisk jest dostępny w kolorze Glossy Black. Z kolei efektowny szklany model M200 obejmuje wersje ,,Glossy Black’’, ,,Glossy White’’, ,,Glossy Grey’’ lub ,,Terra’’. Całości oferty dopełnia przycisk z serii E200. Został wykonany z wysokiej jakości tworzywa, do wyboru w barwach: chrom, chrom mat i białej.

Inteligentne połączenie

Przyciski łazienkowe ViConnect same w sobie stanowią dizajnerski akcent każdej łazienki. Nie mogą jednak obyć się bez odpowiednich stelaży podtynkowych Villeroy & Boch. Ich asortyment obejmuje 6 niezawodnych produktów: 4 stelaże do zabudowy lekkiej tzw. suchej oraz 2 modele do ciężkiej tzw. mokrej. Zapewniają one odpowiednie rozwiązania dedykowane wszystkim toaletom wiszącym na ścianie i stojącym blisko niej. Ponadto umożliwiają ciche i oszczędne spłukiwanie dwoma ilościami wody
z łatwą regulacją potrzebnej objętości. Należy jednak pamiętać, aby podczas aranżacji łazienkowej przestrzeni w pierwszej kolejności wybrać przycisk spłukujący, a następnie dopasować do niego stelaż podtynkowy. W przeciwnym razie wymarzony panel może nie pasować i okazać się całkowicie nieprzydatny.

Łazienka to jedno z najważniejszych pomieszczeń w mieszkaniu. Nic więc dziwnego, że wielu z nas pragnie nadać tej strefie indywidualny charakter. Przyciski spłukujące ViConnect od Villeroy & Boch to stylowy i funkcjonalny detal, dopełniający wnętrze. Ich dizajn odgrywa znaczącą rolę w osiągnięciu zamierzonego efektu aranżacji, dlatego warto o nim pomyśleć urządzając łazienkową przestrzeń.