We Are Knitters to hiszpańska marka, która cieszy się na polskim rynku coraz większą popularnością. Dlaczego? Ponieważ oferuje gotowe zestawy do samodzielnego robienia na drutach, przepięknych oryginalnych kreacji i dodatków. Z okazji 7 urodzin WAK przygotował dla Was promocję na swoje produkty! Jeśli Twoją pasja jest szydełkowanie lub zawsze chciałaś tego spróbować, lubisz wyróżniać się z tłumu wyjątkowymi ubraniami, to z pewnością jest to coś dla Ciebie!

Z okazji siódmych urodzin, We Are Knitters oferuje swoim klientom 25% zniżki na zakupy online. Akcja promocyjna będzie trwać od niedzieli 23.09.2018 r. do środy 26.09.2018 r. Wystarczy wejść na stronę www.weareknitters.pl, wybrać zestaw, który skradł Twoje serce i ….rozpocząć fascynującą modową przygodę.

Jak na tym skorzystasz? Dzierganie jest chwilą relaksu i wyciszenia się organizmu, przez niektórych porównywane nawet do… jogi! Zatem nie tylko zafundujesz sobie moment przyjemności, ale
i własnoręcznie wyczarujesz dla siebie coś niesamowicie oryginalnego. Ogromna satysfakcja gratis.

Dzięki zestawowi od WAK możesz rozpocząć swoją przygodę z projektowaniem ubrań, sprawić komuś piękny, własnoręcznie przygotowany prezent lub stworzyć dla siebie ciepłą czapkę, szalik lub rękawiczki, które idealnie sprawdzą się przy okazji nadchodzącej jesieni.

 

Sprawdź najnowszą kolekcję i zachwyć wszystkich! Zainspiruj się przeglądając portal i bloga www.weareknitters.pl i skorzystaj z 25% promocji na produkty od WAK!

 

Więcej inspiracji szukaj na:

https://www.weareknitters.pl/

 

Kontakt dla mediów:

Sensi Gray PR

Iwona Krześniak

E-mail: i.krzesniak@gray.com.pl

Tel.: +48 530 200 009