Inicjatywa #AmbasadorGOSport skierowana jest do każdego, kto żyje sportem. Naszym celem jest wzajemne zarażanie się sportową pasją i motywowanie do dalszych działań. Osobom, które prężnie działają w środowisku sportu oraz chętnie angażują się w aktywności, oferujemy udział w Programie Ambasadorskim, który buduje zaangażowaną społeczność wokół GO Sport. Naszym celem jest promowanie osób, których pasją jest sport!

 

Dzięki współpracy z ambasadorami różnych sportowych dziedzin program prężnie rozwija się. Hasztag #AmbasadorGOSport został użyty już ponad 19 tysięcy razy, a hasło #ZyjmySportem stało się inspiracją 2o tysięcy osób. GO Sport pragnie rozwijać swoją społeczność o mikro influencerów, przedstawicieli różnych dyscyplin sportowych.

 

Hasło „Żyjmy Sportem” to nie tylko pusty slogan – w końcu stoją za nim prawdziwi ludzie i ich pasje. Dzięki temu marka GO Sport kojarzy się zarówno z miejscem zakupów produktów sportowych, jak i  ze wsparciem i motywacją do działania.

 

GO Sport daje prawdziwą szansę na rozwinięcie skrzydeł, a zostanie ambasadorem to nic trudnego – może nim zostać każdy bez względu na to, czy dopiero zaczyna swoją przygodę ze sportem czy jest aktywny od dłuższego czasu.

 

Więcej szczegółów znajdziecie tu:

http://blog.go-sport.pl/ambasadorgosport-poszukiwany/