Dzięki podpisanej umowie Primavera Parfum zyskała status wyłącznego operatora internetowego marki MUA by Hartman. Celem nawiązanej współpracy jest zwiększenie rozpoznawalności oraz sprzedaży ręcznie robionej, dostępnej od blisko 10 lat na rynku biżuterii, której wyróżnikiem są autorskie hafty pokryte żywicą epoksydową, osadzone w stali szlachetnej, pozłacanej 24-karatowym złotem.

Pierwszym etapem działań była zmiana layoutu oraz usprawnienie dotychczasowej wersji sklepu internetowego. Nowa odsłona witryny funkcjonuje na platformie Shopify, dzięki czemu jest bardziej przyjazna użytkownikom. W kolejnych miesiącach planowane jest wdrażanie nowych funkcjonalności, którym będzie towarzyszyć intensywna kampania promocyjna w Internecie.  Primavera Parfum zamierza też rozbudować kanały e-sprzedaży marki MUA by Hartman. Poza oficjalną witryną internetową, produkty sygnowane nazwiskiem Moniki Hartman, właścicielki firmy, pojawią się w ofercie sklepu Tagomago.pl. Po zwiększeniu rozpoznawalności marki jubilerskiej w Polsce, dystrybutor zaplanuje strategię jej wejścia na rynek azjatycki w modelu cross-border (azjatyckie serwisy e-commerce dla zagranicznych producentów).

Cieszymy się z podpisania umowy z wiodącym dystrybutorem e-commerce w Polsce. Dzięki tej współpracy otwierają się przed nami nowe rynki i zasięg sprzedaży. Gwiezdna kolekcja MUA by Hartman zdecydowanie spełnia nasze marzenia i liczymy, że spełni też marzenia naszych klientów – powiedziała Monika Hartman, właścicielka firmy jubilerskiej.

Wsparcie ze strony dystrybutora obejmie również sprzedaż stacjonarną. Obecnie produkty tej marki można kupić w salonie firmowym w Warszawie przy ulicy Mysiej. Już wkrótce pojawią się również w  Tagomago Boutique (ul Mokotowska 69, Warszawa), który jest częścią grupy Primavera Parfum.

Do niedawna operator e-commerce funkcjonował głównie w segmencie kosmetyków i chemii. Jak twierdzi Michał Żółkowski, Head of Project Management w Primavera Parfum, rozbudowa portfolio o kolejne grupy produktowe doskonale wpisuje się nową strategię, polegającą na dywersyfikacji asortymentu oraz ekspansji kolejnych sektorów rynku i branż.

Okres pandemii nauczył nas, że kluczem do sukcesu jest stałe monitorowanie rynku i reagowanie na nowe trendy oraz zmieniające się potrzeby klientów. Uważamy, że marka MUA by Hartman uzupełni naszą dotychczasową ofertę, a do tego pozwoli nam przyciągnąć kolejnych klientów. W przyszłości nie wykluczamy pozyskania marek z nowych segmentów rynku, w zależności od zgłaszanego na nie zapotrzebowania.

Więcej informacji o firmie Primavera Parfum można znaleźć na stronie https://www.primaveraperfum.pl/.

Oficjalna witryna sklepowa marki MUA by Hartman dostępna jest pod adresem: https://muabyhartman.pl/ .