Prezenty dla najmłodszych

– Każda nowa zabawka jest niezwykle ekscytująca – czy to dla niemowlaków, czy przedszkolaków. W tym wieku percepcja dotykowa jest najważniejszym zmysłem, który rozwija nasze pociechy. Grzechotki, drewniane zabawki, mini kuchenki lub zabawkowe narzędzia nie tylko zachwycą najmłodszych obdarowywanych, ale również pomogą w ich codziennym rozwoju. – mówi Marta Kmošenová, ekspert Bonami.

Bonami.pl przygotowuje swój asortyment także z myślą o rodzicach. Specjalna oferta drewnianych zabawek i pluszaków, które nie hałasują, wspomagają rozwój zdolności motorycznych i kreatywności u dzieci, to także ukłon w stronę dorosłych. Zabawki te nie wydają z siebie głośnych dźwięków, dlatego spodobają się także rodzicom zmęczonym grającymi gadżetami.

Wśród najciekawszych prezentów dla najmłodszych znajduje się owieczka na biegunach Legler Lena. To pluszowe zwierzątko, które nadaje się nie tylko do przytulania, ale również można się na niej huśtać cały dzień. Noworodkom i wczesnym niemowlakom z pewnością spodoba się pałąk edukacyjny z zabawkami KIOCOTI Lucky, a także wielofunkcyjna mata Legler Activity Sun. Są to zabawki, które w pierwszych miesiącach życia pomogą dzieciom odkrywać świat. Nieco większym pociechom spodobają się drewniane kuchnie oraz narzędzia do zabawy, dzięki którym będą mogły poczuć się zupełnie tak, jak ich rodzice.

Bonami.pl oferuje specjalnie wyselekcjonowane marki, które gwarantują nie tylko wysoką jakość wykonania, ale także sprawią uśmiech najmłodszych, którzy odnajdą je pod świątecznymi drzewkami.

 

Bonami.pl, Owieczka na biegunach Legler Lena, 419 zł

Bonami.pl, Pałąk edukacyjny z zabawkami KICOTI Lucky, 529 zł

Bonami.pl, Zabawka Legler Dexterity Rabbit, 317 zł

Bonami.pl, Wielofunkcyjna zabawka Legler Activity Sun, 135 zł

Bonami.pl, Drewniana kuchnia dziecięca Flexa Toys The Kitchen, 889 zł

Bonami.pl, Zestaw narzędzi dziecięcych do zabawy Flexa Toys Tool, 142 zł

 

Bonami.pl, Pluszak Bloomingville Hedgehog, 149 zł

 

www.bonami.pl

https://www.facebook.com/BonamiPL