Wielkimi krokami zbliża się Dzień Matki. Jak najlepiej podziękować Mamie za jej miłość i poświęcenie? Jula proponuje prezenty dla ciała i dla duszy, które nakręcą Twoją Mamę do działania.
Jeśli Twoja Mama jest osobą zabieganą, a Ty chcesz podarować jej odrobinę relaksu i luksusu, zaproponuj jej masaż Shiatsu, zwany inaczej masażem punktowym. O jego skuteczności świadczy fakt, iż w Japonii w 1995 roku Ministerstwo Zdrowia oficjalnie uznało Shiatsu za zabieg leczniczy. Można go wykonać za pomocą urządzenia do masażu stóp Shiatsu marki Marquant. Masaż stóp rozgrzewającymi kulkami zwiększa dopływ krwi do stóp, pomaga usunąć nagromadzone napięcie, powoduje, iż ciało powraca do równowagi, jest odprężone i lepiej sobie radzi ze stresem.

Do masażu Shiatsu służy również masażer karku marki Marquant. Poprawia on krążenie krwi i pozwala na rozluźnienie, napiętych przez codzienne stresy, mięśni karku. Funkcja Quick Heat ma działanie rozgrzewające, przyniesie Mamie ulgę w zmęczeniu i bólach mięśni. To poręczne urządzenie można zabrać ze sobą nawet w daleką podróż.
Jeśli twoja Mama jest kobietą aktywną, kochającą ruch i wysiłek fizyczny, ucieszy ją z pewnością karnet na zajęcia jogi wraz z wygodną i estetyczną matą do jogi marki Kayoba. Dwukolorowa mata, wykonana z amortyzującego, antypoślizgowego i przyjaznego dla środowiska tworzywa PVC pomaga przytrzymywać ręce i stopy na miejscu, niezależnie od pozycji.
W tym wyjątkowym dniu możesz także zaproponować Mamie saunę, w której doskonale sprawdzi się elegancki i funkcjonalny zestaw do sauny marki Cur Aqua. Regularne korzystanie z sauny zapewnia piękną skórę, zwiększa odporność oraz redukuje codzienny stres i zmęczenie.
W Dniu Matki warto sprawić, aby Mama zyskała siły witalne i chęć dalszego działania!

 

 

 
O firmie:
Jula to sieć multimarketów oferująca swoim Klientom unikalny zestaw 13 000 wyselekcjonowanych artykułów do aktywnego spędzania czasu w domu, w ogrodzie oraz w plenerze, a także ułatwiających codzienne czynności. Asortyment sklepów oparty jest w większości o marki własne, które cechuje wysoka – taka, jak w Szwecji – jakość. W Polsce firma posiada 12 multimarketów zlokalizowanych w 11 dużych miastach i zatrudnia ponad 350 osób. Jula to szwedzka firma rodzinna z siedzibą w Skara, założona w 1979 roku przez Larsa-Gӧrana Blanka oraz Karla-Johana Blanka. Pierwszy multimarket w naszym kraju spółka otworzyła w 2011 roku. Jula działa w oparciu o szwedzkie wartości biznesowe: rzetelność, staranny dobór produktów oraz wysoką jakość obsługi klienta, za którą w Polskim Programie Jakość Obsługi w latach 2014, 2015, 2016 i 2017 otrzymywała tytuł „Gwiazda Jakości Obsługi”.