Nessi jest obecne na rynku obuwniczym prawie 10 lat. W tym czasie wypracowało sobie opinię producenta, który zaopatruje swoje Klientki w buty nie tylko modne, ale przeze wszystkim wygodne, dlatego bazą kolekcji wiosna/lato 2016 są różnokolorowe mokasyny, baleriny, slip ony, wykonane z najwyższej jakości skór i zamszów, łączonych z ekstrawaganckimi dodatkami. Wiele modeli wykonanych jest z tłoczonych i dziurkowanych tkanin, w najmodniejszych kolorach złota, miedzi i srebra.

Największym zaskoczeniem dla gości , którzy licznie przybyli na premierową prezentację, były modele na obcasie i szpilce, które w tym sezonie w stopniu znacznie szerszym niż w poprzednich latach stanowią wyborne uzupełnienie casualowej oferty Nessi. Sandały wykonano z niezwykłą starannością o detale, wyważenie proporcji i dbałość o wygodę użytkowniczek. Mnogość modeli spowodowała, że obecni na prezentacji nie mogli zdecydować się na wybór jednego, preferowanego modelu.

Kolekcję „Flowers power” obejrzały stylistki i redaktorki czołowych tytułów prasowych i internetowych, prezentujących najnowsze trendy modowe oraz liczne grono znanych z ekranów Pań: Małgorzata Pieczyńska, Maria Pakulnis, Monika Zamachowska, Anna Popek, Wiganna Papina, Aleksandra Kostka, Małgorzata Ohme, Aneta Teodorczuk – Perchuć, Aleksandra Mikołajczyk, Joanna Kurowska, Marzena Kawa, Milena Rostkowska – Galant, Monika Brochacka – Goździalska, Anna Męczyńska, Klaudia Wiśniowska , Ewa Mielnicka – ambasadorka marki oraz Jarosław Szado.

Partnerami byli: Pure Home Perfume, Diu Vitam, Balneokosmetyki, Malinowe Hotele.

www.nessi.com.pl

www.facebook.nessi.com.pl