Dzień Chłopaka zbliża się coraz większymi krokami, dlatego to już ostatni dzwonek na wybranie odpowiedniego prezentu. Jak mile zaskoczyć obdarowanego upominkiem last minute? Wystarczy zajrzeć do ulubionej drogerii, gdzie czeka męska pielęgnacja!

Czasami wybór trafionego prezentu nie jest prosty, zwłaszcza jeżeli czasu na jego znalezienie jest niewiele. W takiej sytuacji warto postawić na sprawdzone rozwiązania. Skuteczne i wielofunkcyjne kosmetyki dedykowane mężczyznom to upominek, który nie tylko sprawi przyjemność, ale jest także praktyczny. Efektywna pielęgnacja nie musi oznaczać nieskończonej ilości kosmetyków, dlatego męska linia od OnlyBio została zamknięta w kilku produktach o naturalnym składzie i wielozadaniowych formułach.

Oczyszczanie to pierwszy i najważniejszy element w drodze do zdrowej skóry, również męskiej. Dlatego żel i szampon 2w1 w dużej praktycznej butelce powinien znaleźć się pod prysznicem każdego mężczyzny. W zależności od potrzeb można sięgnąć po wersję do codziennej pielęgnacji lub intensywnej regeneracji. Naturalna surfaktyna i fitosterole z oleju zadbają o elastyczną skórę
i stymulują wzrost włosów. Przerzedzonej czuprynie i zmęczonej twarzy mówimy stanowcze do widzenia! Dla Panów o szczególnie wrażliwej skórze marka OnlyBio przygotowała jego hipoalergiczną wersję, a dla podróżników mniejszą pojemność w poręcznej tubie.

Drugi krok to nawilżanie. A ponieważ Panowie lubią proste i szybkie rozwiązania nowość od OnlyBio w zupełności wystarczy! Bezzapachowy krem o lekkiej formule swoje wyjątkowe właściwości zawdzięcza specjalnemu składnikowi. Lewan to naturalna substancja pozyskiwana z rzepaku, która m.in. poprawia koloryt skóry, zapewnia ochronę przed promieniowaniem UV i pobudza fibroblasty odpowiedzialne za produkcję kolagenu. Taka kosmetyczna innowacja z pewnością przekona każdego mężczyznę do regularnego nawilżania twarzy!

Teraz wybrany zestaw wystarczy tylko odpowiednio zapakować i wręczyć ukochanej osobie. Szybko
i prosto. Bo tak właśnie powinien wyglądać prezent w męskim stylu!