Profim, jeden z najbardziej liczących się w Europie producentów siedzisk, krzeseł i foteli biurowych zaprasza na swoje stoisko podczas międzynarodowych targów wyposażenia wnętrz Warsaw Home Expo 2017. Na odwiedzających czekają między innymi prezentacja najnowszych kolekcji mebli zaprojektowanych przez Paula Brooksa i ITO Design oraz premierowy pokaz kolekcji Chic Air Christophe’a Pillet, uhonorowanej międzynarodową nagrodą Red Dot Awards 2017.

Wystawę firmy Profim, przygotowaną przy współpracy z marką Vzór, która zaprezentuje klasyki polskiego designu z lat 50. XX wieku, będzie można odwiedzić w dniach od 6 do 8 października 2017 na stoisku A4/B14 w hali F na terenie Ptak Warsaw Expo, w Nadarzynie k. Warszawy, przy Alei Katowickiej 62. Dla dziennikarzy i przedstawicieli mediów przewidziano także specjalną konferencję prasową, którą odbędzie się 6.10.2017 o godz. 11.30.

Profim jest jednym z czołowych producentów krzeseł i foteli biurowych w Europie. Produkty powstające w polskiej fabryce tej firmy w Turku, wyróżnia dopracowany w każdym szczególe, perfekcyjny design, ergonomiczne rozwiązania i wysoka jakość.. Dzisiejsza pozycja Profim jest efektem wieloletniej systematycznej pracy i ciągłego rozwoju, gdzie od ponad 26 lat tworzone są produkty odpowiadające najwyższym standardom Marka Profim ceniona jest także za oryginalne wzornictwo, które jest wynikiem współpracy z międzynarodową grupą projektantów z całego świata.