Na najważniejszym wydarzeniu w branży nie może zabraknąć sprzętu OKI. Podczas targów zaprezentowane zostaną maszyny producenta skierowane do branży graphic arts. Odwiedzający będą mogli na własne oczy przekonać się o możliwościach i funkcjach wielkoformatowych ploterów eko-solwentowych oraz drukarek wykorzystujących innowacyjne tonery – białe, neonowe i przezroczyste.
Podczas targów swoją premierę będzie miał najnowszy ploter eko-solwentowy producenta – ColorPainter E-64s. Najmniejszy członek rodziny ploterów OKI, który drukuje na mediach o szerokości 64 cali (ponad 1,6m), z prędkością do 23 m2/h. Posiada szereg rozwiązań technologicznych charakterystycznych dla wyższej klasy modeli pomimo niższej ceny. Wykorzystuje ekologiczną linię bezwonnych tuszy SX.
Plotery będzie można oglądać na trzech stoiskach partnerskich:
1. Stoisko W10 – Cloud Digital – premierowy ploter ColorPainter E-64s oraz ploter ColorPainter M-64s LCIS;
2. Stoisko W12 – Jetpol.pl – premierowy ploter ColorPainter E-64s oraz ploter ColorPainter M-64s w wersii 7-kolorowej;
3. Stoisko U12A – Amagraf – premierowy ploter ColorPainter E-64s.
Na targach będzie można również przyjrzeć się maszynom wykorzystującym nowatorską technologię białego tonera oraz tonerów neonowych do nadruku na tekstyliach i innych podłożach z wykorzystaniem procesu termotransferu:
1. Stoisko Y32 – Ekstreme Wojciech Królik – drukarki Pro6410NWT z neonowym tonerem oraz Pro7411WT i Pro9420WT z tonerem białym;
2. Stoisko Y15 – Forever GMBH – drukarki Pro6410NWT z neonowym tonerem, Pro7411WT z tonerem białym oraz najmniejszą na rynku kolorową drukarkę formatu A3 CMYK – C843dn;
3. Stoisko U13 – Alma Trend – stoisko zaprojektowane w trochę innej konwencji, bez prezentacji urządzeń, za to z mocną ekspozycją aplikacji i możliwości, jakie daje zastosowanie tonera białego i tonerów neonowych.
Trzecią grupą urządzeń OKI obecną na Rema Days są urządzenia do zastosowań graficznych i produkcji niskonakładowej. Drukarki wykorzystujące oprócz standardowych tonerów CMYK, dodatkowy, piąty kolor dają punktom usługowym i drukarniom niespotykane dotąd możliwości tworzenia atrakcyjnie wyglądających materiałów:
1. Stoisko Y4 – Zakłady Artystyczne Art – drukarka Pro9541 z dodatkowym błyszczącym lub białym tonerem oraz drukarka Pro9542 z dodatkowych tonerem białym, drukowanym jako pierwszy (możliwość nadruku białego podkładu i obrazu przy jednym przejściu nośnika).

W dniach 15-16 lutego stanowiska otwarte będą w godzinach od 9:30 do 18:00, a 17 lutego do 16:00. Serdecznie zapraszamy wszystkich do hali Ptak Warsaw Expo przy al. Katowickiej 62 w Nadarzynie.