Targi BEAUTY FORUM & SPA 2018 to największa jesienna impreza targowa w Polsce, skierowana do branży kosmetyki profesjonalnej.

Marka ChiodoPRO przez dwa dni dostarczy odwiedzającym wielu atrakcji. Będzie można skorzystać z porad stylistek paznokci Akademii ChiodoPRO, zrobić sobie manicure zgodny z najnowszymi trendami, poznać nowe produkty oraz zrobić gifa w jesiennym klimacie. W sobotę swoją obecność na stoisku zapowiedziała YouTuberka – LilyChannel.

W niedzielę 23 września gościem specjalnym na stanowisku ChiodoPRO będzie ambasadorka marki – Edyta Górniak.

Lakiery ChiodoPRO są stworzone z myślą o współczesnych kobietach, które poszukują wysokiej jakości produktów do manicure’u i pedicure’u w przystępnych cenach. Dla nas liczą się przede wszystkim potrzeby naszych klientek, więc staramy się sprostać ich oczekiwaniom, oferując bogatą kolekcję lakierów hybrydowych i produktów do pielęgnacji paznokci. Zaproszenie na Targi BEAUTY FORUM & SPA kierujemy zarówno do profesjonalistek, jak i osób dopiero zaczynających swoją przygodę w tej dziedzinie, gdyż chętnie podzielimy się naszą wiedzą i doświadczeniami oraz zaprezentujemy nowe produkty ChiodoPRO” – mówi Marek Moroz, prezes Magnificco Sp.j., producenta marki ChiodoPRO.

Targi BEAUTY FORUM & SPA odbędą się w Centrum Targowo-Kongresowym przy ul. Marsa 56c. Szczegóły i bilety dostępne na stronie: http://jesien.beauty-fairs.com.pl/

Link do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/918052305047307/

Zaproszenie od LilyChannel: https://www.youtube.com/watch?v=BQvuJCgxTtU&feature=youtu.be